Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң жекелеген мемлекеттiк мекемелерiн құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 22 шілде N 812
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң мына мемлекеттiк мекемелері құрылсын:
1) "Сұңқар" арнайы мақсаттағы жасағы";
2) "Автокөлiк қызметiн көрсету мекемесi".
2. Құрылатын мемлекеттік мекемелердi қаржыландыру 2002 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне көзделген қаражат есебiнен және шегiнде жүзеге асырылады деп белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген мемлекеттiк мекемелердiң Ережелерiн бекiтсiн және олардың әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. <*>
Ескерту. 4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.12.29. N 1443 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании отдельных государственных учреждений Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2002 года N 812
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственные учреждения Министерства внутренних дел Республики Казахстан:
1) "Отряд специального назначения "Сункар";
2) "Учреждение автотранспортного обслуживания".
2. Определить, что финансирование создаваемых государственных учреждений осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год Министерству внутренних дел Республики Казахстан.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить Положения государственных учреждений, указанных в пункте 1 настоящего постановления и обеспечить их государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. (Пункт утратил силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1443) .
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан