"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына өзгерiс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 22 шілде N 814
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 U990029_ Жарлығына өзгерiс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы
22 қаңтардағы N 29 Жарлығына өзгерiс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары жүйесiн одан әрі оңтайландыру жөнiндегi шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 U990029_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған Жарлыққа 1-қосымшада:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi
агенттiгi" деген жолдағы "160" деген сан "164" деген санмен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi осы Жарлықты iске асыру жөнiнде
қажеттi шаралар қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2002 жылғы 15 шiлдеден бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2002 года N 814
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа
Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента
Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29
U990029_
".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ
Президента Республики Казахстан
О внесении изменения в Указ Президента
Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999
года N 29
U990029_
"О мерах по дальнейшей оптимизации системы
государственных
органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1,
ст. 2) следующее изменение:
в приложении 1 к вышеназванному Указу:
в строке "Агентство Республики Казахстан по делам государственной
службы" цифру "160" заменить цифрой "164".
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры по
реализации настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу с 15 июля 2002 года.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)