Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 22 шілде N 815
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қостанай облысының әкiмiне облыстың оңтүстiк аймақтарындағы су тасқыны зақымдаған автожолдарды жөндеуге Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және басқа да күтпеген шығыстарға
көзделген резервiнен 130 (бiр жүз отыз) миллион теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2002 года N 815
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить акиму Костанайской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2002 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 130 (сто тридцать) миллионов тенге на ремонт поврежденных паводком автодорог в южных регионах области.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за
целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)