Су ресурстарын басқару және жердi қалпына келтiру жобасын iске асыру жөнiндегi ведомствоаралық үйлестiру кеңесiн құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 23 шілде N 818. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 546 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы мен Азия Даму Банкi арасындағы 1998 жылғы 25 наурыздағы Несие жөнiндегi келiсiмдердi (Кәдiмгi операциялар және Арнайы операциялар) (Cy қорларына иелiк жасау және жердi қалпына келтiрудi басқару жобасы) iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 20 мамырдағы N 541 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Су ресурстарын басқару және жердi қалпына келтiру жобасын iске асыру жөнiндегi ведомствоаралық үйлестiру кеңесi мынадай құрамда құрылсын:
Есімов - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Ахметжан Смағұлұлы министрі, төраға
Айтжанов - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Дулат Нулиұлы вице-министрi, төрағаның орынбасары
Ақшолақов - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Мейрам Төлеутайұлы министрлiгі Сыртқы байланыстар және
инвестициялар басқармасы бастығының
орынбасары, хатшы
Кеңес мүшелерi:
Қараманов - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Асқар Ұзақбайұлы министрлiгі Құрылыс және тұрғын-үй
коммуналдық шаруашылық iстерi жөнiндегi
комитетi төрағасының орынбасары
Ерғожин - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Дәулет Еділұлы
Құсайынов - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Бірәлиев - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Әлжан Хамидолаұлы қорғау вице-министрі
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.06.25. N 628 , 2007.07.19. N 812 қаулыларымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании Межведомственного координационного совета по реализации проекта управления водными ресурсами и восстановления земель
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2002 года № 818. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 546
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2002 года N 541 P020541_ "О мерах по реализации Соглашений о займе (Обычные операции и Специальные операции) (Проект управления водными ресурсами и восстановления земель) между Республикой Казахстан и Азиатским Банком Развития от 25 марта 1998 года" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Создать Межведомственный координационный совет по реализации проекта управления водными ресурсами и восстановления земель в следующем составе:
Есимов - Министра сельского хозяйства Республики
Ахметжан Смагулович Казахстан, председателем
Айтжанов - вице-министр сельского хозяйства Республики
Дулат Нулиевич Казахстан, заместитель председателя
Акчулаков - заместитель начальника управления внешних
Мейрам Толеутаевич связей и инвестиций Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан, секретарь
Члены совета:
Ергожин - вице-министра финансов Республики
Даулет Едилович Казахстан
Бралиев - вице-министра охраны окружающей среды
Альжан Хамидулаевич Республики Казахстан
Кусаинов - вице-министра экономики и бюджетного
Марат Апсеметович планирования Республики Казахстан
Караманов - заместитель председателя Комитета по делам
Аскар Узакбаевич строительства и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 25 июня 2005 г.
N 628 ; от 19 июля 2007 года N 612 .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан