"Қазақстан Республикасының Кеден кодексін қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 24 шілде N 825
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының Кеден кодексін қолданысқа енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті
Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Қазақстан Республикасының
Кеден кодексін қолданысқа енгізу туралы
1-бап. Қазақстан Республикасының Кеден кодексі 2003 жылғы 1 сәуірден
бастап қолданысқа енгізілсін.
2-бап. "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 шілдедегі Z952368_ Заңының (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 13; N 23, 152-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., N 1, 180-құжат; N 18, 367-құжат; 1997 ж., N 11, 144-құжат; N 12, 189-құжат; N 22, 333-құжат; 1998 ж., N 4, 46-құжат; N 24, 436-құжат; 1999 ж., N 20, 717-құжат; 2000 ж., N 3-4, 66-құжат; N 6, 142-құжат; N 10, 244-құжат; N 18, 338-құжат; 2001 ж., N 15-16, 224-құжат; N 20, 257-құжат; N 23, 309-құжат; 2002 ж., N 6, 74-құжат) 2003 жылғы 1 сәуірден бастап күші жойылды деп танылсын.
3-бап. "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Кеден кодексін қолданысқа енгізгенге дейін жасалған, оларды жасасу сәтінде қолданылған келісім-шарттар негізінде берілген жеңілдіктер оларды бұзбаған жағдайда осы келісім-шарттарда белгіленген мерзімге дейін өз қолданысын сақтайды.
4-бап. Қазақстан Республикасының Кеден кодексін қолданысқа енгізу
сәтінде кеден ісі саласындағы қызметті жүзеге асыруға лицензиялары бар
жеке және заңды тұлғалар ол қолданысқа енгізілген күнінен бастап алты ай
мерзімде өз қызметін Қазақстан Республикасының Кеден кодексіне  сәйкес
келтіруге міндетті.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О проекте Закона Республики Казахстан "О введении в действие Таможенного кодекса Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2002 года N 825
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О введении в действие Таможенного
кодекса Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О введении в действие Таможенного кодекса
Республики Казахстан
Статья 1. Ввести в действие Таможенный кодекс Республики Казахстан с
1 апреля 2003 года.
Статья 2. Признать утратившим силу с 1 апреля 2003 года Закон
Республики Казахстан от 20 июля 1995 года
Z952368_
"О таможенном деле в
Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 13; N 23, ст. 152; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 1, ст. 180; N 18, ст. 367; 1997 г., N 11, ст. 144; N 12, ст. 189; N 22, ст. 333; 1998 г., N 4, ст. 46; N 24, ст. 436; 1999 г., N 20, ст. 717; 2000 г., N 3-4, ст. 66; N 6, ст. 142; N 10, ст. 244; N 18, ст. 338; 2001 г., N 15-16, ст. 224; N 20, ст. 257; N 23, ст. 309; 2002 г., N 6, ст. 74).
Статья 3. Льготы, предоставленные на основании контрактов, заключенных до введения в действие Таможенного кодекса Республики Казахстан в соответствии с Законом Республики Казахстан "О таможенно деле в Республике Казахстан", действовавшим на момент их заключения, при условии их нерасторжения сохраняют свое действие до срока, установленного в этих контрактах.
Статья 4. Физические и юридические лица, имеющие лицензии на
осуществление деятельности в сфере таможенного дела на момент введения в
действие Таможенного кодекса Республики Казахстан, обязаны привести свою
деятельность в соответствие с Таможенным кодексом Республики Казахстан в
шестимесячный срок со дня его введения в действие.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)