Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 шілде N 841
Сот шешiмiн орындау үшiн, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ Заңына және "Қазақстан Республикасының Yкiметi резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408 P991408_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Арасан" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң пайдасына Алматы облыстық мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру аумақтық комитетiнен өндiрiп алу жүргiзiлетiн Алматы облыстық сотының 2001 жылғы 1 наурыздағы шешiмiн орындау үшiн 2002 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң, орталық мемлекеттiк органдардың және олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң сот шешiмдерi бойынша мiндеттемелерiн өтеуге
көзделген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен Қазақстан
Республикасының Қаржы министрлiгiне 4457067 (төрт миллион төрт жүз елу
жетi мың алпыс жетi) теңге бөлiнсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2002 года N 841
Во исполнение судебного решения, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года Z010273_ "О республиканском бюджете на 2002 год" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 P991408_ "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2002 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов, 4457067 (четыре миллиона четыреста пятьдесят семь тысяч шестьдесят семь) тенге для исполнения решения Алматинского областного суда от 1 марта 2001 года в пользу товарищества с ограниченной ответственностью "Арасан", взыскание по которому производится с Алматинского областного территориального комитета государственного имущества и приватизации.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)