Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 қазандағы N 1587 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 30 шілде N 852.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жекешелендiруге жатпайтын мемлекеттік меншiк объектiлерiнiң тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 қазандағы N 1587 P001587_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 43, 513-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2003 жылға дейін акциялардың мемлекеттік пакеттері жекешелендіруге, оның ішінде жекешелендірудің алдын ала сатыларына жатпайтын акционерлік қоғамдардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 35 және 36-жолдармен толықтырылсын:
"35. "Астана-құс" асыл тұқымды шаруашылығы ААҚ (Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Александровка ауылы) 70%;
36. "Асыл түлік" ААҚ (Астана қаласы, Макинск тұйық көшесі, 8) 76,88%".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1587
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2002 года N 852
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1587 P001587_ "О перечне объектов государственной собственности, не подлежащих приватизации" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 43, ст. 513) следующие дополнения:
перечень акционерных обществ, государственные пакеты акций которых не подлежат приватизации, в том числе ее предварительным стадиям до 2003 года, утвержденным указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера 35 и 36, следующего содержания:
"35. OAO племенное хозяйство "Астана-кус" (Акмолинская область, Аршалынский район, село Александровка) 70%;
36. OAO "Асыл тулiк" (город Астана, переулок Макинский, 8) 76,88%".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)