Сақтандырудың мiндеттi түрлерiн енгiзу мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссияны құру туралы
Қазақстан Реcпубликасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 3 тамыз N 866. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.23. N 969 қаулысымен.
Сақтандырудың мiндеттi түрлерiн енгiзу мәселелерi жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мынадай құрамда Сақтандырудың мiндеттi түрлерiн енгiзу мәселелерiжөнiндегi ведомствоаралық комиссия (бұдан әрi - Ведомствоаралық комиссия) құрылсын:
Павлов                       - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич            Премьер-Министрiнiң бiрiншi
орынбасары, төраға
Сәйденов                     - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Әнуар Ғалимоллаұлы             Банкi Төрағасының орынбасары,
төрағаның орынбасары (келiсiм
бойынша)
комиссия мүшелерi:
Аймақов                      - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Жаңабекұлы            Индустрия және сауда вице-министрi
Әмрин Ғұсман                 - Қазақстан Республикасы  Қорғаныс
Кәрiмұлы                       министрiнiң орынбасары
Ахметжанов                   - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
Саян Қылышұлы                  қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi
Мемлекеттiк қызметтi құқықтық
қамтамасыз ету департаментiнiң
директоры (келiсiм бойынша)
Қанатшынова                  - Қазақстан Республикасының Энергетика
Аида Қонысбайқызы              және минералдық ресурстар министрлiгi
Жиынтық экономикалық талдау және
бақылау департаментінің директоры
Ким                          - Қазақстан Республикасының Төтенше
Афанасий Григорьевич           жағдайлар жөнiндегi агенттiгi
Ұйымдастыру-бақылау және кадр жұмысы
департаментiнiң директоры
Қосжанова                    - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Жанаркүл Тоғызбайқызы          министрлiгi Заңнама департаментiнiң
директоры
Мусина                       - Қазақстан Республикасының Ауыл
Лилия Сакенқызы                шаруашылығы вице-министрi
Наймушина                    - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Ольга Бадимовна                сақтау вице-министрi
Никитинский                  - Қазақстан Республикасының Туризм және
Евгений Сергеевич              спорт жөнiндегi агенттiгi төрағасының
орынбасары
Отто                         - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Иван Иванович                  вице-министрi
Рахметов                     - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Құсайынұлы              Қаржы вице-министрi
Сүлейменов                   - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Кеншiмбек Жүсiпұлы             қауiпсiздiк комитетi
Әскери-техникалық және қаржылық
қамтамасыз ету департаментiнiң
бастығы (келiсiм бойынша)
Дүйсенова                    - Қазақстан Республикасының Еңбек
Тамара Қасымқызы               және халықты әлеуметтiк қорғау
вице-министрi
Зверьков                     - Қазақстан Республикасының
Вадим Павлович                 Сыртқы iстер вице-министрi
Көшқалиев                    - Қазақстан Республикасының
Хәкiм Дүйсешұлы                Қоршаған ортаны қорғау вице-министрi
Коржова                      - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна              Экономика және бюджеттік
жоспарлау бiрiншi вице-министрi
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.10.11. N 1116 қаулысымен .

О создании Межведомственной комиссии по вопросам введения обязательных видов страхования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2002 года N 866. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 23 сентября 2003 г. N 969
В целях выработки предложений по вопросам введения обязательных видов страхования Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Межведомственную комиссию по вопросам введения обязательных видов страхования (далее - Межведомственная комиссия) в следующем составе:
Павлов                 - Первый заместитель Премьер-Министра
Александр Сергеевич      Республики Казахстан, председатель
Сайденов               - заместитель Председателя
Анвар Галимуллаевич      Национального Банка Республики
Казахстан, заместитель
председателя (по согласованию)
Члены комиссии:
Амрин -                - заместитель Министра обороны
Госман Каримович         Республики Казахстан
Ахметжанов             - директор Департамента правового
Саян Кылышович           обеспечения государственной
службы Агентства Республики
Казахстан по делам государственной
службы (по согласованию)
Канатчинова            - директор Департамента сводного
Аида Кунусбаевна         экономического анализа и контроля
Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Ким                    - директор Департамента
Афанасий Григорьевич     организационно-контрольной и
кадровой работы Агентства
Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Кощанова               - директор Департамента
Жанаркуль Тогузбаевна    законодательства Министерства
юстиции Республики Казахстан
Мусина                 - вице-Министр сельского хозяйства
Лилия Сакеновна          Республики Казахстан
Наймушина              - вице-Министр здравоохранения
Ольга Вадимовна          Республики Казахстан
Никитинский            - заместитель Председателя
Евгений Сергеевич        Агентства Республики Казахстан по
туризму и спорту
Отто                   - вице-Министр внутренних дел
Иван Иванович            Республики Казахстан
Сулейменов             - начальник Департамента военно-
Кеншимбек Жусипович      технического и финансового
обеспечения Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию)
Дуйсенова              - вице-Министр труда и социальной
Тамара Касымовна         защиты населения Республики Казахстан
Зверьков               - вице-Министр иностранных дел
Вадим Павлович           Республики Казахстан
Кушкалиев              - вице-Министр охраны окружающей среды
Хаким Дуйсешович         Республики Казахстан
Коржова                - первый вице-Министр экономики и
Наталья Артемовна        бюджетного планирования Республики
Казахстан
Аймаков                - вице-Министр индустрии и торговли
Бауржан Жанабекович      Республики Казахстан
Рахметов               - вице-Министр финансов Республики
Нурлан Кусаинович        Казахстан
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 11 октября 2002 г. N 1117 P021117_ .

2. Ведомствоаралық комиссия заңнамада белгiленген тәртiппен 2002 жылғы 1 желтоқсанға дейiн Қазақстан Республикасының Yкiметiне сақтандырудың мiндеттi түрлерiнiң оңтайлы тізбесi және сақтандырудың міндетті түрлерін жүзеге асыруға сақтандыру компанияларына рұқсат етудің қағидаттары жөніндегі ұсыныстарды енгізсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Межведомственной комиссии в установленном законодательством порядке до 1 декабря 2002 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по оптимальному перечню обязательных видов страхования и условиям доступа страховых компаний к осуществлению обязательных видов страхования.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан