Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 21 қыркүйектегі N 1355 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 5 тамыздағы N 873 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 04 шілдедегі N 661 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Жинақтаушы зейнетақы қорларынан төлемдерді жүзеге асырудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 21 қыркүйектегi N 1355 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 43, 396-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Жинақтаушы зейнетақы қорларынан зейнетақы төлемдерiн жүзеге асырудың тәртiбiнде:
12-тармақтағы "1998 жылдың 1 қаңтарынан бастап 2002 жылдың 30
маусымына дейiнгi кезеңде," деген сөздер алынып тасталсын және "алушы" деген сөз бас әрiппен жазылсын;
13-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1997 года N 1355
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 873. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 июля 2003 года N 661
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1997 года N 1355 "Об утверждении Порядка осуществления выплат из накопительных пенсионных фондов" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 43, ст. 396) следующие изменения:
в Порядке осуществления пенсионных выплат из накопительных пенсионных фондов, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 12 слова "в период с 1 января 1998 года по 30 июня 2002 года" исключить;
пункт 13 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан