Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 17 шiлдедегi N 969 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 5 тамыз N 876. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.05.20. N 462 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Тоқтап тұрған кәсiпорындарды және тиiмдiлiгi шамалы өндiрiстердi саралаудың, кейiннен оларды белгiленген тәртiппен шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiне берудiң 2001-2005 жылдарға арналған салалық бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 17 шiлдедегi N 969 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 26, 330-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Тоқтап тұрған кәсiпорындарды және тиiмдiлiгi шамалы өндiрiстердi саралаудың, кейiннен оларды белгiленген тәртiппен шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiне берудiң 2001-2005 жылдарға арналған салалық бағдарламасында:
"бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары" деген 8-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 8.4.1-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2001 года N 969
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 876. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 2003 г. N 462
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2001 года N 969 P010969_ "Об утверждении Отраслевой программы сегментации простаивающих предприятий и малоэффективных производств и последующей передачи их в установленном порядке субъектам малого предпринимательства на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 26, ст. 330) следующее изменение:
в Отраслевой программе сегментации простаивающих предприятий и малоэффективных производств и последующей передачи их в установленном порядке субъектам малого предпринимательства на 2001-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы":
строку, порядковый номер 8.4.1., исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан