Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1996 жылғы 12 ақпандағы N 189 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 9 тамыз N 891 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 2091 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.12.11 N 2091 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Халықаралық ұйымдармен ынтымақтастық жөнiндегi сарапшылық кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1996 жылғы 12 ақпандағы N 189 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
Сарапшылық кеңестiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Шамсутдинов                  - Қазақстан Республикасының Әдiлет вице-
Ринат Шарафутдинович           министрi, төрағаның орынбасары
Сұлтанов                     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бақыт Тұрлыханұлы              министрлiгiнің Мемлекеттiк бюджет
депертаментiнiң директоры, төрағаның
орынбасары
Әбусейiтов                   - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Қайрат Қуатұлы                 вице-министрi
Оразбақов                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Ғалым Iзбасарұлы               және сауда вице-министрi
Мешiмбаева                   - Қазақстан Республикасының Стратегиялық
Анар Ертөлеқызы                жоспарлау жөніндегi агенттiгi
Әлеуметтiк-экономикалық талдау
департаментiнiң директоры (келiсiм
бойынша)
Мұқашев                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Жанат Бәзiкенұлы               Министрінің Кеңсесi Сыртқы байланыстар
бөлiмiнің сектор меңгерушiсi
Ахметов                      - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Асқар Әбдiрашитұлы             министрлігінің Көп жақты ынтымақтастық
департаментінің арнаулы халықаралық
ұйымдар бөлiмiнiң бастығы, хатшы;
мынадай жолдар:
"Тоқаев                      - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Қасымжомарт Кемелұлы           министрi, Сарапшылық кеңестің төрағасы
Аманжолова                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Зүлфия Алтайқызы               министрлігінің Шарт-құқық
басқармасының бастығы"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Тоқаев                      - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
Қасымжомарт Кемелұлы           хатшысы - Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрi, Сарапшылық
кеңестің төрағасы
Аманжолова                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Зүлфия Алтайқызы               министрлігінің Халықаралық-құқықтық
департаментiнің директоры".
көрсетілген құрамнан: Әбiлғазин Данияр Рүстемұлы, Дауылбаев Асхат Қайзоллаұлы, Жарбосынова Мәдина Бинешқызы, Досаев Ерболат Асқарбекұлы, Сәрсенбай Нұрлан Алдабергенұлы, Жақсыбекова Ләйла Нариманқызы, Қалиева Райхан Мұқанқызы, Смағұлов Мұрат Әбутәліпұлы шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 1996 года N 189
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2002 года N 891. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2009 года N 2091.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.12.2009 N 2091.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 1996 года N 189 P960189_ "Об Экспертном Совете по сотрудничеству Республики Казахстан с международными организациями" следующие изменения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
ввести в состав Экспертного Совета:
Шамсутдинова                - вице-Министра юстиции Республики
Рината Шарафутдиновича        Казахстан, заместителем председателя
Султанова                   - директора Департамента
Бахыта Турлыхановича          государственного бюджета Министерства
финансов Республики Казахстан,
заместителем председателя
Абусеитова                  - вице-Министра иностранных дел
Кайрата Хуатовича             Республики Казахстан
Оразбакова                  - вице-Министра экономики и торговли
Галыма Избасаровича           Республики Казахстан
Мешимбаеву                  - директора Департамента социльно-
Анар Ертулевну                экономического анализа Агентства по
стратегическому планированию Республики
Казахстан (по согласованию)
Мукашева                    - заведующего сектором Отдела внешних
Жаната Базикеновича           связей Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Ахметова                    - начальника отдела специализированных
Аскара Абдрашитовича          международных организаций Департамента
многостороннего сотрудничества
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан, секретарем;
строки:
"Токаев                     - Министр иностранных дел Республики
Касымжомарт Кемелевич        Казахстан, председатель Экспертного
Совета
Аманжолова                  - начальник Договорно-правового
Зульфия Алтаевна              управления Министерства иностранных дел
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Токаев                     - Государственный секретарь Республики
Касымжомарт Кемелевич         Казахстан - Министр иностранных дел
Республики Казахстан, председатель
Экспертного Совета
Аманжолова                  - директор международно-правового
Зульфия Алтаевна              Департамента Министерства иностранных
дел Республики Казахстан";
вывести из указанного состава Абулгазина Данияра Рустемовича, Даулбаева Асхата Кайзуллаевича, Джарбусынову Мадину Бенешевну, Досаева Ерболата Аскарбековича, Сарсенбая Нурлана Алдабергеновича, Джаксыбекову Лейлу Наримановну, Калиеву Райхан Мукановну, Смагулова Мурата Абуталиповича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан