Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2002 жылғы 20 ақпандағы N 229 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 9 тамыз N 892
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "2002 жылғы көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзудi ұйымдастыруға жергiлiктi бюджеттердi несиелендiрудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 20 ақпандағы N 229 P020229_ қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
2-тармақтың 1) және 2) тармақшалары "гербицидтер," деген сөзден кейiн
"тұқымды улағыштар," деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Көктемгi егiс және егiн жинау
жұмыстарын жүргiзудi ұйымдастыруға жергiлiктi бюджеттердi несиелендiру
ережесiне:
2 және 6-тармақтарда "гербицидтер," деген сөзден кейiн "тұқымды
улағыштар," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қобдалиева Н.М.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2002 года N 229
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2002 года N 892
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2002 года N 229 P020229_ "О некоторых вопросах кредитования местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ 2002 года" следующие дополнения:
в подпунктах 1) и 2) пункта 2 после слова "гербицидов," дополнить словами "протравителей семян,";
в Правилах кредитования местных бюджетов на организацию проведения весенне-полевых и уборочных работ, утвержденных указанным постановлением:
в пунктах 2 и 6 после слова "гербицидов," дополнить словами "протравителей семян,".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)