Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң мүлкiн бepyдің жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 12 тамыз N 893
Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларда халыққа көмек көрсетудің тиiмдiлігін қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегi агенттiгi аумақтық органдарының теңгерiмiне қосымшаға сәйкес 12 (он екі) бiрлiк санда ЖБКМТ тартқыш техникасын (жеңiл брондалған көп мақсатты тартқыш техникасын) ақысыз берсiн.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттiгi белгiленген тәртiппен:
1) аумақтық органдардың осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген тартқыш техниканы теңгерiмге қабылдауын;
2) осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген тартқыш техниканы әкетуге, пайдалануға және жөндеуге байланысты iс-шараларды тиiстi әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң жергілiктi бюджетiнде Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнің аумақтық органын ұстауға көзделген қаражат есебiнен және шегінде жүзеге асыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінің Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру комитетi заңнамада белгiленген тәртіппен тартқыш техниканың
мақсатты және тиiмдi пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 12 тамыздағы
N 893 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгінен алынатын жеңiл
брондалған көп мақсатты тартқыш техниканы (ЖБКМТ) бөлу тәртiбi
________________________________________________________________________
Техниканы алушы                          Саны
________________________________________________________________________
Ақмола облысының мемлекеттік
өртке қарсы қызметi                               1
Ақтөбе облысының мемлекеттік
өртке қарсы қызметi                               1
Шығыс Қазақстан облысының
мемлекеттiк өртке қарсы қызметi                   2
Батыс Қазақстан облысының
мемлекеттiк өртке қарсы қызметi                   1
Қарағанды облысының мемлекеттiк
өртке қарсы қызметi                               3
Қостанай облысының мемлекеттiк
өртке қарсы қызметi                               2
Солтүстік Қазақстан облысының
мемлекеттік өртке қарсы қызметi                   2
________________________________________________________________________
Жиыны:                                            12
________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

Отдельные вопросы передачи имущества Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2002 года N 893
В целях обеспечения эффективности оказания помощи населению в условиях чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке передать безвозмездно на баланс территориальных органов Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям тягачи МТЛБ (многоцелевой тягач легкий бронированный) в количестве 12 (двенадцать) единиц согласно приложению.
2. Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям обеспечить в установленном порядке:
1) принятие территориальными органами на баланс указанных в пункте 1 настоящего постановления тягачей;
2) осуществление мероприятий, связанных с вывозом, эксплуатацией и ремонтом тягачей, указанных в пункте 1 настоящего постановления, за счет и в пределах средств, предусмотренных в местном бюджете соответствующей административно-территориальной единицы на содержание территориального органа Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
3. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить контроль за целевым и эффективным использованием тягочей.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 августа 2002 г. N 893
Порядок
распределения многоцелевых тягачей легких
бронированных (МТЛБ), получаемых из
Министерства обороны Республики Казахстан
_________________________________________________________________________
Получатель техники           !          Количество
_________________________________________!_______________________________
Государственная противопожарная служба                   1
Акмолинской области
Государственная противопожарная служба                   1
Актюбинской области
Государственная противопожарная служба                   2
Восточно-Казахстанской области
Государственная противопожарная служба                   1
Западно-Казахстанской области
Государственная противопожарная служба                   3
Карагандинской области
Государственная противопожарная служба                   2
Костанайской области
Государственная противопожарная служба                   2
Северо-Казахстанской области
__________________________________________________________________________
Итого                                                   12
__________________________________________________________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)