Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 6 сәуiрдегi N 457 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 12 тамыздағы N 894 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 ақпандағы N 171 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.02.20.  N 171  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасына жекелеген тауарларды әкелуге арналған шектеулердi енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 6 сәуiрдегi N 457  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 13, 159-құжат) мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"СЭҚ TH коды       Тауардың атауы         2001         жылға
арналған     квота
көлемі"
деген жолдағы:
"2001" деген сан "2002" деген санмен ауыстырылсын;
мына жол:
"2710 00 250        басқалары                 1000 тонна"
мынадай редакцияда жазылсын:
"2710 00 250        басқалары                 4000 тонна";
мына жол:
"2710 00 210        уайт-спирит                100 тонна"
алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті осы қаулының 1-тармағын орындау жөнінде қажетті шараларды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының, Қырғыз Республикасының, Ресей Федерациясының және Тәжікстан Республикасының Интеграциялық комитетін осы қаулының 1-тармағына сәйкес өзгерістер енгізілетіндігі туралы белгіленген тәртіппен хабардар етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары К.Қ.Мәсімовке жүктелсін.
5. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 457
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2002 года N 894. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года N 171.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2002 года N 894 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года  N 171  (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 457 "О введении ограничений на ввоз отдельных товаров в Республику Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 13, ст. 159) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в строке:
"Код ТН ВЭД      Наименование товара                Объем квоты на
2001 год"
цифру "2001" заменить цифрой "2002";
строку:
"271000250       прочие                             1000 тонн"
изложить в следующей редакции:
"271000250       прочие                             4000 тонн";
строку:
"271000210       уайт-спирит                        100 тонн"
исключить.
2. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан обеспечить необходимые меры по исполнению пункта 1 настоящего постановления.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный комитет Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики, Российской Федерации и Республики Таджикистан о внесении изменений согласно пункту 1 настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
5. Настоящее постановление вступает в силу по истечении 30 дней со дня его опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан