Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 21 тамыздағы N 1092 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 14 тамыз N 895. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 588 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.07.2023 № 588 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2001 года N 1092
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2002 года N 895. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 588.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.07.2023 № 588 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:

1. "Тауарларды уақытша әкелу және уақытша әкету кеден режимі қолданылатын лизинг заттарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 21 тамыздағы N 1092 қаулысына (ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 30, 387-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген тауарларды уақытша әкелу және уақытша әкету кеден режимі қолданылатын лизинг заттарының тізбесінде:
мына:
"8704 Жүк автомобильдері
(8704 10 119,

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2001 года N 1092 "Об утверждении перечня предметов лизинга, к которым применяется таможенный режим временного ввоза и временного вывоза товаров" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 30, ст. 387) следующие изменения:
в перечне предметов лизинга, к которым применяется таможенный режим временного ввоза и временного вывоза товаров, утвержденном указанным постановлением:
в строке:
"8704 (кроме Автомобили грузовые
8704 10 119,