"Ұлттық сараптама және сертификаттау орталығы" ашық акционерлік қоғамының дивидендтерін есептеу мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 15 тамыз N 906. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003 жылғы 19 тамыздағы N 828 қаулысымен.
"Ұлттық сараптама және сертификаттау орталығы" ашық акционерлік қоғамын одан әрі дамуға ынталандыру, материалдық-техникалық базасын жетілдіру үшін қажетті жағдайларды жасау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 2002-2004 жылдар кезеңіне "Ұлттық сараптама және сертификаттау орталығы" ашық акционерлік қоғамының таза табысының 10 пайызын дивидендтерді төлеуге бағыттау туралы Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлігінің ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі:
1) "Ұлттық сараптама және сертификаттау орталығы" ашық акционерлік қоғамының иеленуінде қалатын таза табыстың бір бөлігін оның дамуына және материалдық-техникалық базасын жетілдіруге бағытталуын қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары К.Қ.Мәсімовке жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О вопросах начисления дивидендов открытого акционерного общества "Национальный центр экспертизы и сертификации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2002 года N 906. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2003 года N 828.
В целях стимулирования дальнейшего развития открытого акционерного общества "Национальный центр экспертизы и сертификации" создания необходимых условий для совершенствования материально-технической базы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Министерства экономики и торговли Республики Казахстан о направлении на выплату дивидендов 10 процентов от чистого дохода открытого акционерного общества "Национальный центр экспертизы и сертификации" на период 2002-2004 годы.
2. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан:
1) обеспечить направление части чистого дохода, остающегося в распоряжении открытого акционерного общества "Национальный центр экспертизы и сертификации", на развитие и совершенствование его материально-технической базы;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан