Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 90 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 11 желтоқсан N 90г
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 90 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың 034 "Орта кәсіптік бiлiм мекемелерi" "Жас ұлан" республикалық мектебi" деген кiшi бағдарлама кестесiнiң 5 және 6-бағандары мынадай мазмұндағы 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-тармақтармен толықтырылсын:
"10.  Заттай мүлік үлестерін, дәрі-дәрмектер мен      жыл бойы
медициналық мақсаттағы басқа да құралдарды,
шаруашылық, кеңсе және тауардың бір бiрлiгi
үшiн құны 40 ең төменгі есептiк көрсеткiштен
аспайтын басқа да тауарларды сатып алу
11.   Ғимараттарды жылыту үшiн отын, қосалқы          жыл бойы
бөлшектер сатып алу
12.   4 компьютер сатып алу                           жыл бойы
13.   Өрт күзетi дабыл қаққышын орнату                жыл бойы
14.   Байланыс қызметiне және оқушыларды каникулға    жыл бойы
шығу демалысы орындарына тасымалдау жөнiндегi
көлiктiк қызметтерге ақы төлеу
15.   Оқу кабинеттерін, көрнекi үгiт құралдарын,      жыл бойы
тестiлеудi безендендiру, бланкілiк және
полиграфия өнiмдерiн дайындау жөнiндегі
қызмет көрсетулерге ақы төлеу
16.   Мәдени-ағарту іс-шараларын ұйымдастыру          жыл бойы
17.   Оқушыларды тамақтандыруға байланысты            жыл бойы
қызмет көрсетулердi ұйымдастыру
18.   Жабдықтарды жөндеу және оларға сервистiк        жыл бойы
қызмет көрсету
19.   Ғимаратты дезинфекциялау жөнiндегi қызмет       жыл бойы
көрсетулерге ақы төлеу
20.   Мерзiмдi басылымдарға жазылу                    жыл бойы
21.   Негiзгi құралдарды (тұрғын үй) сатып алу        жыл бойы";
2) көрсетiлген қаулыға 3-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың 034 "Жоғары бiлiм мекемелерi" деген кiшi бағдарлама кестесiнiң 5 және 6-бағандары мынадай мазмұндағы 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 және 56-тармақтармен толықтырылсын:
"49.  Жоғары оқу орындарындағы оқу-материалдық        жыл бойы
базаны жетілдiру
50.   Оқу орындарындағы жауынгерлiк даярлықты         жыл бойы
қолдау үшiн авто, броньды және инженерлiк
техникаға жабдықтар, қосалқы бөлшектер
сатып алу

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 90
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2002 года N 90г
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 90 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства обороны Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 2 к указанному постановлению:
графы 5 и 6 таблицы подпрограммы 034 "Учреждения среднего профессионального образования" "Республиканская школа "Жас Улан" пункта 6 Плана мероприятий по реализации бюджетной программы дополнить пунктами 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 следующего содержания:
"10. Приобретение    в течение
предметов вещевого   года
довольствия, меди-
каментов и прочих
средств медицинского
назначения, хозяйст-
венных, канцелярских
и прочих товаров,
стоимость которых за
единицу товара не
превышает 40 мини-
мальных расчетных
показателей
11. Приобретение     в течение
топлива для          года
отопления зданий,
запасных частей
12. Приобретение     в течение
4-х компьютеров      года
13. Установка        в течение
пожарно-охранной     года
сигнализации
14. Оплата услуг     в течение
связи и транспорт-   года
ных услуг по пере-
возке учащихся
к местам канику-
лярного отпуска
15. Оплата услуг     в течение
по оформлению        года
учебных кабинетов,
наглядной агитации,
тестирования,
изготовлению бла-
ночной и полигра-
фической продукции
16. Организация      в течение
культурно-просве-    года
тительских мероп-
риятий
17. Организация      в течение
услуг, связанных     года
с питанием учащихся
18. Ремонт оборудо-  в течение
вания и его сервис-  года
ное обслуживание
19. Оплата услуг     в течение
по дезинфекции       года
зданий
20. Подписка на      в течение
периодические        года
издания
21. Приобретение     в течение
основных средств     года
(жилья)                       ";
2) в приложении 3 к указанному постановлению:
графы 5 и 6 таблицы подпрограммы 034 "Учреждения высшего образования" пункта 6 Плана мероприятий по реализации бюджетной программы дополнить пунктами 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 и 56 следующего содержания:
"49. Совершенство-   в течение
вание учебно-        года
материальной базы
в высших учебных
заведениях
50. Закупка обору-   в течение
дования, запасных    года
частей к авто,
броне и инженерной
технике для поддер-
жания боеготовности
в учебных заведениях

51.   Оқу орындарындағы материалдық құндылықтардың    жыл бойы
сақталуын қамтамасыз ету мақсатында
қоймаларда, қару-жарақ бөлмелерiнде,
кабинеттерде және сыныптарда өрт-күзет дабыл
қаққыштарын қайта жабдықтау және орнату
52.   Оқу орындарында тәрбие жұмыстарын өткiзу үшiн   жыл бойы
мәдени-ағарту қорларын сахна костюмдерiмен,
музыкалық аспаптармен, теледидар, бейне,
музыкалық техникамен толықтыру үшiн сатып алу
53.   43 бiрлiк компьютер, 9 бiрлiк принтер, 5 бiрлiк жыл бойы
көшiру-көбейту аппараттарын сатып алу
54.   Оқу процесiн қамтамасыз ету үшiн арнайы,        жыл бойы
спорттық заттар және басқа да мүлiктi сатып
алу
55.   Қызметтiк үй-жайлар үшiн стендтер, оқу          жыл бойы
құралдарын, сондай-ақ басқа да жабдықтар
мен жиhаздар дайындау және сатып алу
56.   Заңнамада белгiленген тәртiппен оқу             жыл бойы
орындарындағы тiршілiк пен оқу процесiн
қолдау үшiн оқу корпустарына, казармалық
қорға және басқа да үй-жайларға, полигон
жабдықтарына ағымдағы және күрделi жөндеу
жүргізу                                                 ";
3) көрсетiлген қаулыға 4-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың 044 "Әскери қызметшiлердi, құқық қорғау органдарының қызметкерлерi мен олардың отбасы мүшелерiн емдеу жөнiндегi мекемелер" деген кішi бағдарлама кестесiнiң 5 және 6-бағандары мынадай мазмұндағы 7 және 8-тармақтармен толықтырылсын:
7.    Ғимараттар мен құрылыстарды ағымдағы жөндеу     жыл бойы
8.    Дабыл қаққышты монтаждау және оған сервистiк    жыл бойы";
қызмет көрсету
4) көрсетiлген қаулыға 12-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың 040 "Жауынгерлiк даярлықты қамтамасыз ету жөнiндегi іс-шаралар" деген кiшi бағдарлама кестесiнiң 5 және 6-бағандары мынадай мазмұндағы 7-тармақпен толықтырылсын:
7.    Бөлiмдер мен құрамалар жауынгерлiк               2002
даярлығының оқу-материалдық базасын              жылдың
жетілдіру үшін техникалық оқу құралдарын,        3-4
баспахана жабдықтарын сатып алу                  тоқсаны";
5) көрсетiлген қаулыға 13-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың:
041 "Қарулы Күштердiң инфрақұрылымы тiршiлiк әрекетiнiң негiзгi функцияларын қамтамасыз ету" деген кiшi бағдарлама кестесiнiң 5-бағанының 3-тармағы:
"сатып алуға" деген сөздерден кейiн ", сондай-ақ отынды қабылдау, тиеп түcipу, сақтау және тасымалдау бойынша қызмет көрсетулерге ақы төлеу жөнiнде" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 11-тармақпен толықтырылсын:

51. Переоборудование в течение
и установка пожарно- года
охранной сигнализа-
ции на складах,
в оружейных комна-
тах, кабинетах и
классах в целях
обеспечения сохран-
ности материальных
ценностей в учебных
заведениях
52. Приобретение     в течение
для пополнения       года
культурно-просве-
тительных фондов
сценическими
костюмами, музыкаль-
ными инструмен-
тами, телевизион-
ной, видео-,
музыкальной техни-
кой для проведения
воспитательной
работы в учебных
заведениях
53. Приобретение
компьютеров - 43
единицы, принтеров-  в течение
9 единиц, копирова-  года
льно-множительных
аппаратов - 5 единиц
54. Закупка специа-  в течение
льного, спортивного  года
вещевого и другого
имущества для
обеспечения учебного
процесса
55. Изготовление и   в течение
закупка стендов,     года
учебных пособий, а
также другого обору-
дования и мебели
для служебных
помещений
56. Проведение        в течение
текущего и капиталь-  года
ного ремонта учеб-
ных корпусов,
казарменного фонда
и других помещений,
полигонного обору-
дования для поддер-
жания жизнедеятель-
ности и учебного
процесса в учебных
заведениях в уста-
новленном законода-
тельством порядке             ";
3) в приложении 4 к указанному постановлению:
графы 5 и 6 таблицы подпрограммы 044 "Учреждения по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей" пункта 6 Плана мероприятий по реализации бюджетной программы дополнить пунктами 7, 8 следующего содержания:
"7. Текущий ремонт   в течение
зданий и сооружений  года
8. Монтаж и сервис-  в течение
ное обслуживание     года
сигнализации                   ";
4) в приложении 12 к указанному постановлению:
графы 5 и 6 таблицы программы 040 "Мероприятия по обеспечению боевой подготовки" пункта 6 Плана мероприятий по реализации бюджетной программы дополнить пунктом 7 следующего содержания:
"7. Приобретение     3-4 квартал
технических средств  2002 года
обучения, типограф-
ского оборудования
для усовершенствова-
ния учебно-материа-
льной базы боевой
подготовки частей
и соединений                   ";
5) в приложении 13 к указанному постановлению:
пункта 6 Плана мероприятий по реализации бюджетной программы:
пункт 3 графы 5 таблицы программы 041 "Обеспечение основных функций жизнедеятельности инфраструктуры Вооруженных Сил":
после слов "твердого и жидкого топлива" дополнить словами ", а также по оплате услуг по приему, разгрузке, хранению и перевозке топлива.";
дополнить пунктом 11 следующего содержания:

11.   Жиhаздар, казарма мүкәммалы мен сейфтер          жыл бойы";
сатып алу
6) көрсетiлген қаулыға 15-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
031 "Әскери бөлiмдердi ұстау" деген кiшi бағдарламаның 5 және 6-бағандары мынадай мазмұндағы 14, 15 және 16-тармақтармен толықтырылсын:
"14.  Әдебиет сатып алу                                жыл бойы
15.   Шағын автобустар (13 орынды)                     жыл бойы
сатып алу                       - 6 дана
16.   Шкода "Октавия" автомобильдерiн                  жыл бойы";
сатып алу                       - 20 дана
032 "Әскери бөлiмдердi тасымалдаумен қамтамасыз ету" деген кiшi бағдарламаның 6-бағанындағы "2002 жылдың 1 жарты жылдығы" деген сөздер "жыл бойы" деген сөздермен ауыстырылсын;
7) көрсетiлген қаулыға 18-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
2-тармақтың 5-бағанында:
"МИ-8 MTB-5 тiкұшақтарымен" деген сөздер "МИ-17 B5 тiкұшақтарымен және ұшу мен жер бетi құрамын "Қазан тiкұшақ зауыты" AAҚ-тың оқу орталығында оқытқаны үшiн қызметтерге ақы төлеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Урал 4320-10, жүк автомобильдерiмен - 14 дана" деген сөздер "Урал, жүк автомобильдерiмен - 34 дана" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Урал 4320-10, жүк автомобильдерiмен - 14 дана" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын:
"- УАЗ - 2206                                           - 20 дана;
- ВАЗ - 21213                                           - 38 дана;
- Автобус (40 - 60 орынды)                              - 2 дана";
"П 198 M телефонды коммутаторы - 3 дана" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын:
"- дыбысы қатты конференциялық байланыс жүйесi          - 1 т-ж;
- дыбысы қатты хабарлау жүйесi                          - 1 т-ж;
- "Айком" радиостанциясы                                - 1 дана;
- "Эриксон" АТС                                         - 1 дана".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

"11. Приобретение    в течение
мебели, казармен-    года
ного инвентаря и
сейфов                         ";
6) в приложении 15 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 Плана мероприятий по реализации бюджетной программы:
графы 5 и 6 подпрограммы 031 "Содержание воинских частей" дополнить пунктами 14, 15 и 16 следующего содержания:
"14. Приобретение    в течение
литературы           года
15. Приобретение     в течение
микроавтобусов       года
(13 местный) -
6 шт.
16. Приобретение     в течение
автомобилей Шкода    года
"Октавия" - 20 шт.            ";
в графе 6 подпрограммы 032 "Обеспечение воинских частей перевозками" слова "1 полугодие 2002 года" заменить словами "в течение года";
7) в приложении 18 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 Плана мероприятий по реализации бюджетной программы:
в графе 5 пункта 2:
слова "вертолетов МИ-8 МТВ-5" заменить словами "вертолетов МИ-17 В5 и оплата услуг за обучение летнего и наземного состава в учебном центре ОАО "Казанский вертолетный завод".";
слова "автомобилями Урал, грузовой - 14 шт." заменить словами "автомобилями Урал, грузовой - 34 шт.";
после слов "автомобилями Урал, грузовой - 14 шт." дополнить словами следующего содержания:
"-УАЗ - 2206         -20 шт.;
-ВАЗ - 21213         -38 шт.;
-Автобус
(40-60 местный)      - 2 шт.  ";
после слов "коммутатор телефонный П 198 М - 3 шт." дополнить словами следующего содержания:
"-система громко-
говорящей конференц-
связи                - 1 к-т.;
-система громко-
говорящего
оповещения           - 1 к-т.;
-радиостанция
"Айком"              - 1 шт.;
- АТС "Эриксон"      - 1 шт.    ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан