Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 15 наурыздағы N 307 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 5 қыркүйек N 976
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Тараз қаласының 2000 жылдық мерейтойына дайындық және оны өткiзу
туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 15 наурыздағы N 307
P020307_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 9,
75-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Тараз қаласының 2000 жылдық
мерейтойына дайындық және оны өткiзу жөнiндегi iс-шаралардың жоспарында:
"Құны (млн. теңге)" деген 4-бағанда:
реттiк нөмiрi 1-жолдағы "140,0" деген сан "175,6" деген санмен
ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 2-жолдағы "117,0" деген сан "115,0" деген санмен
ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолдағы "83,0" деген сан "78,5" деген санмен
ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 6-жолдағы "160,0" деген сан "159,0" деген санмен
ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 7-жолдағы "70,0" деген сан "67,7" деген санмен
ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 8-жолдағы "11,0" деген сан "7,8" деген санмен
ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 9-жолдағы "160,0" деген сан "145,7" деген санмен
ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 11-жолдағы "57,0" деген сан "48,7" деген санмен
ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 12-жолда:
2) тармақшасындағы "20,0" деген сан "10,0" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы "10,0" деген сан "2,2" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшасындағы "10,0" деген сан "9,2" деген санмен ауыстырылсын;
5) және 6) тармақшаларында "34,0" деген сан "54,6" деген санмен
ауыстырылсын;
7) тармақшасындағы "5,0" деген сан "3,0" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2002 года N 307
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2002 года N 976
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2002 года N 307 P020307_ "О подготовке и проведении 2000-летнего юбилея города Тараза" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 9, ст.75) следующие изменения:
в Плане мероприятий по подготовке и проведению 2000-летнего юбилея города Тараза, утвержденном указанным постановлением:
в графе 4 "Стоимость (млн. тенге)":
в строке, порядковый номер 1, цифру "140,0" заменить цифрой "175,6";
в строке, порядковый номер 2, цифру "117,0" заменить цифрой "115,0";
в строке, порядковый номер 3, цифру "83,0" заменить цифрой "78,5";
в строке, порядковый номер 6, цифру "160,0" заменить цифрой "159,0";
в строке, порядковый номер 7, цифру "70,0" заменить цифрой "67,7";
в строке, порядковый номер 8, цифру "11,0" заменить цифрой "7,8";
в строке, порядковый номер 9, цифру "160,0" заменить цифрой "145,7";
в строке, порядковый номер 11, цифру "57,0" заменить цифрой "48,7";
в строке, порядковый номер 12:
в подпункте 2) цифру "20,0" заменить цифрой "10,0";
в подпункте 3) цифру "10,0" заменить цифрой "2,2";
в подпункте 4) цифру "10,0" заменить цифрой "9,2";
в подпунктах 5) и 6) цифру "34,0" заменить цифрой "54,6";
в подпункте 7) цифру "5,0" заменить цифрой "3,0".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)