Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 13 қыркүйек N 998
Төтенше жағдайлардың туындауын болдырмау және Ақмола облысы облыстық орталығының коммуналдық шаруашылығын қысқы жағдайда жұмыс iстеуге уақытылы даярлауды қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар қабылдау мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Ақмола облысының әкiмiне 2002 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен 190000000 (жүз тоқсан) миллион теңге, оның iшiнде жылумен жабдықтайтын ұйымдар үшiн отын сатып алуға 150000000 (жүз елу) миллион теңге және коммуналдық меншiктегi жылу көздерiнiң, жылу трассалары мен су құбыры-кәрiз желiлерiнiң апаттық жай-күйiне және жөндеумен байланысты
жұмыстарды орындауға 40000000 (қырық) миллион теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген
тәртiппен қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2002 года N 998
В целях предотвращения возникновения чрезвычайных ситуаций и принятия мер по обеспечению своевременной подготовки коммунального хозяйства областного центра Акмолинской области к работе в зимних условиях Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить акиму Акмолинской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2002 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 190000000 (сто девяносто) миллионов тенге, в том числе на приобретение топлива для теплоснабжающих организаций 150000000 (сто пятьдесят) миллионов тенге и выполнение работ, связанных с аварийным состоянием и ремонтом теплоисточников, теплотрасс и водопроводно-канализационных сетей, находящихся в коммунальной собственности, 40000000 (сорок) миллионов тенге.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном
законодательством порядке осуществить контроль за целевым использованием
средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)