Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған республикалық бюджетiнiң болжамды көрсеткiштерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 13 қыркүйектегі N 1001 қаулысы Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 қыркүйектегі N 1001 қаулысымен.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегі Заңының 16-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған республикалық бюджетiнiң болжамды көрсеткiштерi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған республикалық бюджетiнiң болжамды көрсеткiштерi Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Мәжiлiсiне енгізiлсiн.
3. "Қазақстан Республикасының 2002-2004 жылдарға арналған мемлекеттiк бюджетiнiң болжамды көрсеткiштерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 13 қыркүйектегi N 1197 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 13 қыркүйектегі
N 1001 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған республикалық бюджетінің болжамды көрсеткіштері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2003.04.24. N 396 қаулысымен .
__________________________________________________________________
Атауы       !  Есеп   !   Есеп  !        Болжам
!2001 жыл ! 2002 жыл!_________________________
!         !         !2003 жыл 2004 жыл 2005 жыл
__________________________________________________________________
Республикалық бюд.
жетке түсімдер 1
млрд. теңгемен         474,6     565,5   704,2    786,1    860,3
ЖІӨ-ге %-пен           14,6      15,1    16,1     16,2     15,8
Кірістер 1
млрд.теңгемен          378,2     505,7   632,6    694,2    775,7
ЖІӨ-ге %-пен           11,6      13,5    14,5     14,3     14,3
Салық түсімдері
млрд. теңгемен        313,4     456,2   574,4    647,6    727,2
ЖІӨ-ге%-пен           9,6       12,2    13,2     13,4     13,4
Салыққа жатпайтын
түсімдер
млрд. теңгемен        58,5      43,5    51,5     40,0     41,9
ЖІӨ-ге%-пен           1,8       1,2     1,2      0,8      0,8
Капиталмен жасалатын
операциялардан
алынатын кірістер 1
млрд. теңгемен        6,2       5,9     6,6      6,5      6,6
ЖІӨ-ге%-пен           0,2       0,2     0,2      0,1      0,1
Алынған ресми
трансферттер
млрд. теңгемен        84,2      49,1    57,6     81,9     73,4
ЖІӨ-ге%-пен           2,6       1,3     1,3      1,7      1,3
Кредиттерді қайтару

О прогнозных показателях республиканского бюджета Республики Казахстан на 2003-2005 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2002 года N 1001. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 927 (P030927)
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые прогнозные показатели республиканского бюджета Республики Казахстан на 2003-2005 годы.
2. Внести в Мажилис Парламента Республики Казахстан прогнозные показатели республиканского бюджета Республики Казахстан на 2003-2005 годы, указанные в пункте 1 настоящего постановления.
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2001 года N 1197 "О прогнозных показателях государственного бюджета Республики Казахстан на 2002-2004 годы".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 сентября 2002 года N 1001
Прогнозные показатели республиканского бюджета
Республики Казахстан на 2003-2005 годы <*>
Сноска. Прогнозные показатели в новой редакции - постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2003 года N 396 .
Наименование       ! Отчет  ! Отчет  !        Прогноз
!2001 год!2002 год!---------------------------
!        !        !2003 год!2004 год!2005 год
Поступления в
республиканский бюджет1
в млрд. тенге            474,6    565,5    704,2    786,1    860,3
в % к ВВП                 14,6     15,1     16,1     16,2     15,8
Доходы1
в млрд. тенге            378,2    505,7    632,6    694,2    775,7
в % к ВВП                 11,6     13,5     14,5     14,3     14,3
Налоговые поступления
в млрд. тенге            313,4    456,2    574,4    647,6    727,2
в % к ВВП                  9,6     12,2     13,2     13,4     13,4
Неналоговые поступления
в млрд. тенге            58,5      43,5     51,5     40,0     41,9
в % к ВВП                 1,8       1,2      1,2      0,8      0,8
Доходы от операций
с капиталом1
в млрд. тенге             6,2       5,9      6,6      6,5      6,6
в % к ВВП                 0,2       0,2      0,2      0,1      0,1
Полученные официальные
трансферты
в млрд. тенге            84,2      49,1    57,6      81,9     73,4
в % к ВВП                 2,6       1,3     1,3       1,7      1,3
Возврат кредитов

млрд. теңгемен        12,2      10,7    14,0     10,1     11,2
ЖІӨ-ге%-пен           0,4       0,3     0,3      0,2      0,2
Республикалық бюджет.
тің шығыстары
млрд. теңгемен        502,5     570,0   787,0    878,1    963,6
ЖІӨ-ге%-пен           15,5      15,2    18,0     18,1     17,7
Республикалық бюджет.
тің тапшылығы
млрд. теңгемен        -27,9     -4,5    -82,8    -91,9    -103,3
ЖІӨ-ге%-пен           -0,9      -0,1    -1,9     -1,9     -1,9
__________________________________________________________________
Анықтамалық:
ЖІӨ, млрд. теңге       3251      3747    4368     4838     5438
өткен жылға %-пен      113,5     109,5   108,3    106,6    106,5
Тауарлардың экспорты,
млн. АҚШ долл.         9101      10043   11393    11716    12271
ЖІӨ-ге %-пен           41,1      41,1    40,2     38,0     35,9
Тауарлардың импорты,
млн. АҚШ долл.         7850      7435    8240     8950     9835
ЖІӨ-ге %-пен           35,4      30,5    29,1     29,0     28,8
Тұтыну бағасының
индексі, %-пен
жылына орташа          108,4     105,9   105,9    105,4    105,0
АҚШ долларына теңге
бағамы жылына
орташа                 146,7     153,5   154,0    157,0    159,1
Мұнайға дүниежүзілік
баға (BRENT қоспасы),
әр баррель үшін АҚШ
доллары                24,4      25,0    26,0     22,0     22,0
Ескерту:
1 - бюджет тапшылығын қаржыландыру көздері ретінде бюджет тапшылығы есебінің жаңа әдіснамасы бойынша есепке алынатын республикалық меншік объектілерін жекелешендіруден түсетін түсімдерді қоспағанда

в млрд. тенге            12,2      10,7    14,0      10,1     11,2
в % к ВВП                 0,4       0,3     0,3       0,2      0,2
Расходы республиканского
бюджета
в млрд. тенге           502,5     570,0    787,0    878,1    963,6
в % к ВВП                15,5      15,2     18,0     18,1     17,7
Дефицит республиканского
бюджета
в млрд. тенге           -27,9      -4,5    -82,8    -91,9    -103,3
в % к ВВП                -0,9      -0,1     -1,9     -1,9      -1,9
--------------------------------------------------------------------
Справочно:
ВВП, млрд. тенге         3251      3747     4368     4838      5438
в % к предыдущему году  113,5     109,5    108,3    106,6     106,5
Экспорт товаров, млн.
долл. США                9101     10043    11393    11716     12271
в % к ВВП                41,1      41,1     40,2     38,0      35,9
Импорт товаров,
млн. долл. США           7850      7435     8240     8950      9835
в % к ВВП                35,4      30,5     29,1     29,0      28,8
Индекс потребительских
цен, в %
в среднем за год        108,4     105,9    105,9    105,4     105,0
Курс тенге к доллару
США
в среднем за год        146,7     153,5    154,0    157,0     159,1
Мировая цена на нефть
(смесь BRENT), долларов
США за баррель           24,4      25,0     26,0     22,0      22,0
--------------------------------------------------------------------
Примечание:
1 - исключая поступления от приватизации объектов республиканской собственности, учитываемые по новой методологии расчета дефицита бюджета как источники финансирования дефицита бюджета.