Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1753 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 16 қыркүйек N 1009. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы N 376 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.03.20. N 376 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Гранттар беретiн халықаралық және мемлекеттiк ұйымдардың, шетелдiк үкiметтiк емес қоғамдық ұйымдардың және қорлардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1753 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 49-60, 689-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Гранттар беретiн халықаралық және мемлекеттiк ұйымдардың, шетелдiк үкiметтiк емес қоғамдық ұйымдардың және қорлардың тiзбесiнде:
"Халықаралық ұйымдар" деген бөлiм мынадай мазмұндағы 48-1 тармақпен толықтырылсын:
"48-1. "Халықаралық түрме реформасы" (РRI) халықаралық қоғамдық бiрлестiгi".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1753
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2002 года N 1009. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 376
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.03.2009 № 376 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1753 "Об утверждении Перечня международных и государственных организаций, зарубежных неправительственных общественных организаций и фондов, предоставляющих гранты" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 49-50, ст. 589) следующее дополнение:
в Перечне международных и государственных организаций, зарубежных неправительственных общественных организаций и фондов, предоставляющих гранты, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Международные организации" дополнить пунктом 48-1 следующего содержания:
"48-1. Международное общественное объединение "Международная тюремная реформа" (РRI)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан