Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323 және 2002 жылғы 27 наурыздағы N 357 қаулыларына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 20 қыркүйек N 1041
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Басқарушылар кеңестеріндегі Қазақстан Республикасының өкілдерін тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323 P020323_ қаулысына:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"Қаржы бірінші вице-министрі" деген сөздер "Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрі Есенбаев Мәжит Төлеубекұлы" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі Келімбетов Қайрат Нематұлы" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Павлов Александр Сергеевич" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Кәкімжанов Зейнолла Халидоллаұлы" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрі Есенбаев Мәжит Төлеубекұлы" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Кәкімжанов Зейнолла Халидоллаұлы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қаржы вице-министрі" деген сөздер "Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"Қаржы вице-министрі" деген сөздер "Қаржы бірінші вице-министрі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Экономика және сауда" деген сөздер "Индустрия және сауда" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2016 № 488 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 29.08.2016 № 488 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323 и от 27 марта 2002 года N 357
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года N 1041
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323 P020323_ "О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих":
в пункте 1:
в подпункте 1):
слова "первого вице-Министра финансов" заменить словами "Министра экономики и бюджетного планирования";
в подпункте 2):
слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан" заменить словами "Первого Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан";
слова "Министра экономики и торговли Республики Казахстан Есенбаева Мажита Тулеубековича" заменить словами "Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Келимбетова Кайрата Нематовича";
в подпункте 3):
слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан Павлова Александра Сергеевича" заменить словами "Министра финансов Республики Казахстан Какимжанова Зейнуллу Халидолловича";
в подпункте 4):
слова "Министра экономики и торговли Республики Казахстан Есенбаева Мажита Тулеубековича" заменить словами "Министра финансов Республики Казахстан Какимжанова Зейнуллу Халидолловича";
слова "вице-Министра финансов" заменить словами "вице-Министра экономики и бюджетного планирования";
в подпункте 5):
слова "вице-Министра финансов" заменить словами "первого вице-Министра финансов";
слова "экономики и торговли" заменить словами "индустрии и торговли";
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 29.08.2016 № 488.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 29.08.2016 № 488.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан