Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнің Iшкi әскерлер комитетінің мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 26 қыркүйек N 1057
"Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық заңының 24-бабына және Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931  Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Iшкi әскерлерi қолбасшысының бас басқармасы оны Қазақстан Республикасы Ішкі iстер министрлiгi Iшкi әскерлер комитетi (бұдан әрi - Комитет) етiп қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. <*>
Ескерту. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.06.22. N  607  қаулысымен.
3. Қоса берiлiп отырған:
1) <*>
2) Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар (1-тармақ құпия) бекiтiлсiн.
Ескерту. 1)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.06.22. N  607  қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 26 қыркүйектегі
N 1057 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінің
Iшкi әскерлер комитетi туралы
ЕРЕЖЕ
Ескерту. Ереженің күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.06.22. N  607  қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 26 қыркүйектегі
N 1057 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
енгізiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. Құпия.
2. "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының шектi штат санын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 8 қазандағы N 1018-74 қаулысына:
"Орталық органдардың аппараты" бөлiмiндегi республикалық бюджеттiң есебiнен ұсталатын iшкi iстер органдарының санында:
"Iшкi әскерлердiң бас басқармасының аппараты" деген сөздер "Iшкi әскерлер комитетiнiң аппараты" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. <*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.06.22. N  607  қаулысымен.
4. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 ақпандағы N 202  қаулысына :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттарында:
"Iшкi әскерлер қолбасшысының бас басқармасы", "Iшкi әскерлер қолбасшысының бас басқармасының", "Қазақстан Республикасы Iшкіісминiнің Iшкi әскерлер қолбасшысының бас басқармасы" деген сөздер "Iшкi әскерлер комитетi", "Iшкi әскерлер комитетiнiң" "Қазақстан Республикасы IIМ Iшкi әскерлер комитет" деген сөздермен ауыстырылсын.

Вопросы Комитета внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 1057
В соответствии со статьей 24 Конституционного закона  Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" и Указом  Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать Главное управление Командующего внутренними войсками Министерства внутренних дел Республики Казахстан путем преобразования его в Комитет внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее - Комитет).
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 22 июня 2005 г. N 607  )
3. Утвердить прилагаемые:
1) (Подпункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 22 июня 2005 г. N 607  )
2) изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан (пункт 1 секретно).
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 сентября 2002 года N 1057
Изменения и дополнения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. Секретно.
2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 1998 года N 1018-74 "Об утверждении предельной штатной численности органов внутренних дел Республики Казахстан":
в численности органов внутренних дел, содержащейся за счет республиканского бюджета, в разделе "Аппарат центральных органов":
слова "Аппарат Главного управления Внутренних войск" заменить словами "Аппарат Комитета внутренних войск".
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 22 июня 2005 г. N 607  )
4. В постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года N 202 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства внутренних дел Республики Казахстан на 2002 год":
в паспортах республиканских бюджетных программ Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
слова "Главное управление Командующего внутренними войсками", "Главного управления Командующего внутренними войсками", "Главное управление Командующего внутренними войсками МВД Республики Казахстан" заменить словами "Комитет внутренних войск", "Комитета внутренних войск", "Комитет внутренних войск МВД Республики Казахстан".