О введении временного запрета на экспорт мазута
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2002 года N 1066. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 7 февраля 2003 г. N 143
В связи с необходимостью создания достаточных запасов мазута для нужд экономики страны и в соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 20 июля 1995 года Z952368_ "О таможенном деле в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Запретить до 1 марта 2003 года вывоз с территории Республики Казахстан мазута (код ТН ВЭД 2710 00 710 - 2710 00 780).
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению пункта 1 настоящего постановления.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный Комитет Евразийского экономического сообщества о введении Республикой Казахстан запрета на вывоз мазута в соответствии с пунктом 1 настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Мазут экспортына уақытша тыйым салуды енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 28 қыркүйек N 1066 Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.02.07. N 143 қаулысымен.
Ел экономикасының мұқтаждары үшiн мазуттың жеткiлiктi қорын жасау қажеттiлiгіне байланысты және "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 шiлдедегi   Заңының 20-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының аумағынан 2003 жылғы 1 наурызға дейiн мазутты (СЭҚ ТН коды 2710 00 710-2710 00 780) әкетуге тыйым салынсын.
2. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi осы қаулының 1-тармағын орындау жөнінде қажеттi шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi осы қаулының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының мазутты әкетуге тыйым салуды енгiзетiнi туралы белгіленген тәртіппен Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық Комитетiн хабардар етсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің орынбасары К.Қ.Мәсiмовке жүктелсiн.
5. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi