Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қаңтардағы N 106 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 17 мамыр N 106а
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 25 қаңтардағы N 106 P020106_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақта "1-17" деген сандар "1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,
12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 және 19" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 14-қосымшада:
6-тармақтың 7-бағанындағы "Іс Басқармасының Шаруашылық басқармасы"
деген сөздер "Іс Басқармасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес 18 және 19-қосымшалармен
толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметінiң
2002 жылғы 17 мамырдағы
N 106а қаулысына
1 қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 25 қаңтардағы
N 106 қаулысына
18 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
(бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі)
2002 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының
ақпараттық жүйелеріне ілесе жүру"
республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 35305 мың теңге (отыз бес миллион үш жүз бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 сәуірдегi N 378 P000378_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы
Президентiнің Әкімшілігі мен Үкіметін ақпараттандырудың бірыңғай
бағдарламасын жүзеге асыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ақпараттық жүйелерге ілесе
жүрудің жоғарғы деңгейін қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Кіші!Бағдарлама.  !    Бағдарламаны      !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші ! (кіші бағдарламаны)  !  мерзiмi !орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!коды!лама!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!    !коды!             !                      !          !
!    !    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 106
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2002 года N 106а
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 106 P020106_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Управления Делами Президента Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 цифры "1-17" заменить цифрами "1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 и 19";
в приложении 14 к указанному постановлению:
в графе 7 пункта 6 слова "Хозяйственное управление Управления" заменить словом "Управление";
дополнить приложениями 18 и 19 согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 мая 2002 года N 106а
Приложение 18
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан
_________________________________________________
(администратор бюджетной программы)
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Сопровождение информационных систем
Управления Делами Президента Республики Казахстан"
на 2002 год
1. Стоимость: 35305 тысяч тенге (тридцать пять миллионов триста пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 U000378_ "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: реализация Единой программы
информатизации Администрации Президента и Правительства Республики
Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение высокого уровня
сопровождения информационных систем.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование !Мероприятия по реализации! Сроки!Ответственные
!прог-!под- !программ     !программы (подпрограммы) !реали-!исполнители
!рамм !прог-!(подпро-     !                         !зации !
!     !рамм !грамм)       !                         !      !
--!-----!-----!-------------!-------------------------!------!-------------

1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   500       Қазақстан      Интернет жүйесіне     2002 жылдың Қазақстан
Республикасы   500 пайдаланушыны     барысында   Республикасы
Президенті Іс  қосуға рұқсат беру.               Президенті.
Басқармасының  Ақпараттық-аналитика.             нің Іс
ақпараттық     лық материалдар мен               Басқармасы
жүйелеріне     электрондық халықара.
ілесе жүру     лық ақпаратқа қосу
және жазылу барлығы
- 6 дана.
30 компьютерге, 20
принтерге сервистік
қызмет көрсету.
2 маманды сервистік
қызмет көрсету
бойынша 2
сертификатталған
курста оқыту. Шығыс
материалдарын
(картридждер,
тонерлер), қор
бөлшектерін сатып алу.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: ақпараттық
жүйелердің тоқтаусыз жұмысын қамтамасыз ету және ақпараттық ресурстармен
қамтамасыз ету дәрежесі 60%; деректер базасына кіруге рұқсат 40% және
ақпаратты қорғау дәрежесі 80%.
Қазақстан Республикасы Үкiметінiң
2002 жылғы 17 мамырдағы
N 106а қаулысына
2 қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 25 қаңтардағы
N 106 қаулысына
19 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
(бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсі)
2002 жылға арналған
"Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының
ақпараттық жүйелерін дамыту"
республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 42122 мың теңге (қырық екі миллион жүз жиырма екі мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 сәуірдегi N 378 P000378_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет
қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы
Президентiнің Әкімшілігі мен Үкіметін ақпараттандырудың бірыңғай
бағдарламасын жүзеге асыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы
Президенті Іс Басқармасы қызмет көрсететін мемлекеттік органдарды
ақпараттық жүйелермен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағ.!Кіші!Бағдарлама.  !    Бағдарламаны      !Iске асыру!  Жауапты
!дар.!бағ.!лардың (кіші ! (кіші бағдарламаны)  !  мерзiмi !орындаушылар
!лама!дар.!бағдарлама.  ! iске асыру жөніндегi !          !
!коды!лама!лардың) атауы!      iс-шаралар      !          !
!    !коды!             !                      !          !
!    !    !             !                      !          !
---------------------------------------------------------------------------

1 !   2 !   3 !      4      !             5           !    6 !       7
--!-----!-----!-------------!-------------------------!------!-------------
1   500        Сопровождение Предоставление доступа к  В те-  Управление
информацион-  сети Интернет 500         чение  Делами
ных систем    пользователям.            2002   Президента
Управления                              года   Республики
Делами                                         Казахстан.
Президента    Подключение и подписка на
Республики    информационно-аналитичес-
Казахстан     кие материалы и на
электронную международную
информацию в количестве 6
источников.
Сервисное обслуживание
компьютеров в количестве
30, принтеров в
количестве 20 единиц.
Обучение на 2
сертифицированных курсах
по сервисному
обслуживанию оборудования
2 специалистов.
Приобретение расходного
материала (картриджы,
тонеры), запасных частей.
__________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение
бесперебойной работы информационной системы и достижение степени
обеспеченности информационными ресурсами на 60%; степени доступности баз
данных на 40% и степени защищенности информации на 80%.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 мая 2002 года N 106а
Приложение 19
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 106
Управление Делами Президента Республики Казахстан
_________________________________________________
(администратор бюджетной программы)
Паспорт
республиканской бюджетной программы
"Развитие информационных систем
Управления Делами Президента Республики Казахстан"
на 2002 год
1. Стоимость: 42122 тысячи тенге (сорок два миллиона сто двадцать две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 378 U000378_ "О некоторых вопросах Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: реализация Единой программы
информатизации Администрации Президента и Правительства Республики
Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: информационное системное обеспечение
государственных органов, обслуживаемых Управлением Делами Президента
Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование !Мероприятия по реализации! Сроки!Ответственные
!прог-!под- !программ     !программы (подпрограммы) !реали-!исполнители
!рамм !прог-!(подпро-     !                         !зации !
!     !рамм !грамм)       !                         !      !
--!-----!-----!-------------!-------------------------!------!-------------

1 ! 2  !  3 !       4     !           5          !     6    !     7
---------------------------------------------------------------------------
1   600       Қазақстан      4 ақпаратты қорғау    2002 жылдың Қазақстан
Республикасы   және есептеуіш техни. барысында   Республикасы
Президенті Іс  ка құралдарын қорғау.             Президенті.
Басқармасының  дың активті құралда.              нің Іс
ақпараттық     рын; 1 электрондық                Басқармасы
жүйелерін      құжаттар айналымын;
қамтамасыз     1 ақпараттық жүйелер;
ету            2 аймақтық ақпараттық
жүйелерді; 3 жалпы
пайдаланылатын деректер
базасының жүйелерін
сатып алу және енгізу.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі, Премьер-Министр Кеңсесі мен Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасының ақпараттық және жергілікті есептеуіш жүйелерін рұқсатсыз қатынаудан қорғау;
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі үшін мемлекеттік
органдардың электрондық құжаттама айналымының бірыңғай жүйесін енгізу;
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жобалары бойынша электрондық дауыс
беру кешенін енгізу;
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі, Премьер-Министр
Кеңсесінің әкімияттармен жедел электрондық байланысын қамтамасыз ету;
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі, Премьер-Министр
Кеңсесі мен Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы үшін жалпы
пайдаланылатын нормативтік-құқықтық және мұрағат деректер базасын дамыту.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

1 !   2 !   3 !      4      !             5           !    6 !       7
--!-----!-----!-------------!-------------------------!------!-------------
1   600        Развитие      Приобретение и внедрение: в те-  Управление
информацион-  Активных устройств защиты чение  Делами
ных систем    информации и средств      2002   Президента
Управления    вычислительной техники    года   Республики
Делами        в количестве 4 единицы;          Казахстан
Президента    Электронного
Республики    документооборота в
Казахстан     количестве 1 единицы;
Информационных сетей
в количестве 1 единицы;
Региональных
информационных сетей в
количестве 2 единицы;
систем баз данных
общего пользования в
количестве 3 единиц.
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы:
защита информации и локальной вычислительной сети Администрации Президента, Канцелярии Премьер-Министра и Управления Делами Президента Республики Казахстан от несанкционированного доступа;
внедрение единой системы электронного документооборота государственных органов для Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;
введение комплекса электронного голосования по проектам Правительства Республики Казахстан;
обеспечение Администрации Президента и Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан оперативной электронной связью с акиматами;
развитие нормативно-правовых и архивных баз данных общего пользования для Администрации Президента, Канцелярии Премьер-Министра и Управления Делами Президента Республики Казахстан.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)