"Астана қаласының халқына жедел және шұғыл жәрдем көрсету қызметін дамытуды қолдау" жобасын жүзеге асыру үшін Жапония Үкіметінің грантын тарту туралы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Жапония Үкіметінің арасында ноталар алмасу нысанындағы келісімді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 4 қазан N 1088
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Астана қаласының халқына жедел және шұғыл жәрдем көрсету қызметін
дамытуды қолдау" жобасын жүзеге асыру үшін Жапония Үкіметінің грантын
тарту туралы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Жапония Үкіметінің
арасында ноталар алмасу нысанындағы келісімді бекіту туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті
Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
"Астана қаласының халқына жедел және шұғыл жәрдем көрсету
қызметін дамытуды қолдау" жобасын жүзеге асыру үшін Жапония
Үкіметінің грантын тарту туралы Қазақстан Республикасының
Үкіметі мен Жапония Үкіметінің арасында ноталар алмасу
нысанындағы келісімді бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Заңы
2002 жылғы 11 шілдеде Астана қаласында жасалған "Астана қаласының
халқына жедел және шұғыл жәрдем көрсету қызметін дамытуды қолдау" жобасын
жүзеге асыру үшін Жапония Үкіметінің грантын тарту туралы Қазақстан
Республикасының Үкіметі мен Жапония Үкіметінің арасында ноталар алмасу
нысанындағы келісім бекітілсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения в форме обмена нотами между Правительством Республики Казахстан и Правительством Японии о привлечении гранта Правительства Японии для осуществления проекта "Поддержка развития службы скорой и неотложной помощи населению города Астаны"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2002 года N 1088
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения в форме
обмена нотами между Правительством Республики Казахстан и Правительством
Японии о привлечении гранта Правительства Японии для осуществления проекта
"Поддержка развития службы скорой и неотложной помощи населению города
Астаны".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
"О ратификации Соглашения в форме обмена нотами между
Правительством Республики Казахстан и Правительством Японии
о привлечении гранта Правительства Японии для осуществления
проекта "Поддержка развития службы скорой и неотложной
помощи населению города Астаны"
Ратифицировать Соглашение в форме обмена нотами между Правительством
Республики Казахстан и Правительством Японии о привлечении гранта
Правительства Японии для осуществления проекта "Поддержка развития службы
скорой и неотложной помощи населению города Астаны", совершенное в городе
Астане 11 июля 2002 года.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)