Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 369A қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 14 қазан N 1120. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.04. N 835 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Жоспардан тыс салықтық және бюджетке төленетiн өзге де мiндеттi төлемдерi Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына есепке алынатын шикізат секторы ұйымдарының тiзбелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 369A  қаулысына мынадай толықтырулар енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген жоспардан тыс табыс салығы Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына аударылатын шикiзат секторы ұйымдарының тiзбесiнде:
тақырыбында "жоспардан тыс" деген сөзден кейiн "корпоративтік" деген сөзбен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 134, 14-жолдармен толықтырылсын:
"134 "БП Қазақстан Лимитед" компаниясы;
14 "Статойл Қазақстан А.С." компаниясы".
2. Осы қаулы 2002 жылғы 1 тамыздан бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 369А
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2002 года N 1120. Утратило силу постановлением Правительства РК от 4 сентября 2006 года N 835
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2002 года N 1120 утратило силу постановлением Правительства РК от 4 сентября 2006 года N  835 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 369А  P01369a_ "Об утверждении перечней организаций сырьевого сектора, по которым сверхплановые налоговые и иные обязательные платежи в бюджет зачисляются в Национальный фонд Республики Казахстан" следующие дополнения:
в перечне организаций сырьевого сектора, по которым сверхплановый корпоративный подоходный налог перечисляется в национальный фонд Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке после слова "сверхплановый" дополнить словом "корпоративный";
дополнить строками, порядковые номера 13, 14, следующего содержания:
"13 Компания "БП Казахстан Лимитед";
14 Компания "Статойл Казахстан А.С.".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 августа 2002 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)