Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 113 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 18 желтоқсан N 113а
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 113 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"001 "Әкiмшiлiк шығындар" республикалық бюджеттiк бағдарламаның паспорты" деген 1-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Құны: 252329 мың теңге (екi жүз елу екi миллион үш жүз жиырма тоғыз мың теңге).";
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақта:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген 5-бағандағы: "185" деген сан "186" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 113
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 113а
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 113 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Агентства Республики Казахстан по статистике на 2002 год" следующие изменения:
в приложении 1 "Паспорт республиканской бюджетной программы 001 "Административные затраты":
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 252329 тысяч тенге (двести пятьдесят два миллиона триста двадцать девять тысяч тенге).";
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)": цифру "185" заменить цифрой "186".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан