Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 қарашадағы N 1458 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 24 қазан N 1146
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Астана - жаңа қала" арнайы экономикалық аймағы құрылысы объектілерінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 қарашадағы N 1458 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2001 года N 1458
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2002 года N 1146
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2001 года N 1458 "О некоторых вопросах строительства объектов специальной экономической зоны "Астана - новый город".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан