Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 15 сәуірдегі N 432 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 30 қазан N 1153
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Элиталық тұқым шаруашылығын және мал тұқымын асылдандыру ісін сақтауға және дамытуға қаражат төлеудің 2002 жылға арналған ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 15 сәуірдегі N 432 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 11, 111-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Элиталық тұқым шаруашылығын және мал тұқымын асылдандыру ісін сақтауға және дамытуға қаражат төлеудің 2002 жылға арналған ережесінде:
11-тармақта:
1) тармақшаның екінші абзацы "сәуірде" деген сөзден кейін "және қазан-қарашада" деген сөздермен толықтырылсын;
2) тармақшаның екінші абзацы "және қараша-желтоқсанда" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2002 года N 432
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2002 года N 1153
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан
от 15 апреля 2002 года N 432 "Об утверждении Правил выплаты средств на сохранение и развитие элитного семеноводства и племенного дела на 2002 год" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 11, ст. 111) следующие дополнения:
в Правилах выплаты средств на сохранение и развитие элитного семеноводства и племенного дела на 2002 год, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 11:
абзац второй подпункта 1) после слова "апреле" дополнить словами "и октябре-ноябре";
абзац второй подпункта 2) дополнить словами "и ноябре-декабре".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан