Ресей Федерациясынан Қырғыз Республикасына және Қырғыз Республикасынан Ресей Федерациясына арнайы мүліктің Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 30 қазан N 1154
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Ресей Федерациясынан Қырғыз Республикасына және Қырғыз Республикасынан Ресей Федерациясына 2001 жылғы 11 қазандағы N P/141702214201 келiсiм-шарт бойынша қосымшаға сәйкес номенклатурада және санда Қырғыз Республикасының Қорғаныс министрлiгi үшін "Рособоронэкспорт" федералдық мемлекеттік бiртұтас кәсiпорны (Ресей Федерациясы, Мәскеу қаласы) беретiн арнайы мүлiктiң Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігі мен Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi заңнамада белгiленген тәртіппен Қазақстан Республикасының аумағы арқылы арнайы мүлiктiң транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi осы қаулыны iске асыру мақсатында қажеттi шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 30 қазандағы N 1154
қаулысына қосымша
2001 жылғы 11 тамыздағы N Р/141702214201 келісім-шарт
бойынша Қырғыз Республикасының Қорғаныс министрлігі
үшін "Рособоронэкспорт" федералдық мемлекеттік біртұтас
кәсіпорны (Ресей Федерациясы, Мәскеу қаласы) беретін
арнайы мүліктің номенклатурасы мен саны
Р/с! Тауардың атауы   ! СЭҚ ТН !Өлшем! Саны !  Бірлік  ! Ресей
N  !                  !  коды  !бір. !      !үшін ресей! рублімен
!                  !        !лігі !      ! рублімен ! құны
!                  !        !     !      !  бағасы  !
__________________________________________________________________
1 !         2        !    3   !  4  !   5  !     6    !     7
__________________________________________________________________
1.  ГЗ-109 жоғары      854330000 дана    2      1500      3000
жиілікті сигналдар
генераторы
2.  Г4-111 жоғары      854330000 дана    4      1600      6400
жиілікті сигналдар
генераторы
3.  Г4-124 жоғары      854330000 дана    1      1500      1500
жиілікті сигналдар
генераторы

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан специального имущества из Российской Федерации в Кыргызскую Республику и из Кыргызской Республики в Российскую Федерацию
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2002 года N 1154
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан специального имущества из Российской Федерации в Кыргызскую Республику и из Киргизской Республики в Российскую Федерацию, поставляемого Федеральным государственным унитарным предприятием "Рособоронэкспорт" (город Москва, Российская Федерация) для Министерства обороны Кыргызской Республики по контракту от 11 октября 2001 года N Р/141702214201, в номенклатуре и количестве согласно приложению.
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан и Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом специального имущества через территорию Республики Казахстан.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 октября 2002 года N 1154
Номенклатура и количество специального имущества, поставляемого Федеральным государственным унитарным предприятием "Рособоронэкспорт" (город Москва, Российская Федерация) для Министерства обороны Кыргызской Республики
по контракту от 11 октября 2001 года N Р/141702214201
N  !   Наименование   ! Код ТН ! Ед. !Кол-во! Цена за  !Стоимость в
п/п!    товара        !   ВЭД  ! изм.!      !единицу в !российских
!                  !        !     !      !российских!рублях
!                  !        !     !      !  рублях  !
-------------------------------------------------------------------
1  !         2        !    3   !  4  !   5  !     6    !     7
-------------------------------------------------------------------
1.  Генератор сигналов 854330000  шт     2      1500      3000
высокочастотный
ГЗ-109
2.  Генератор сигналов 854330000  шт     4      1600      6400
высокочастотный
Г4-111
3.  Генератор сигналов 854330000  шт     1      1500      1500
высокочастотный
Г4-124

4.  Г4-144 жоғары      854330000 дана    1      1500      1500
жиілікті сигналдар
генераторы
5.  Г4-151 жоғары      854330000 дана    2      1600      3200
жиілікті сигналдар
генераторы
6.  Г3 сигналдар
генераторы         854330000 дана    2      1500      3000
7.  Г4 сигналдар
генераторы         854330000 дана    2      1500      3000
8.  Г5-63 импульстар
генераторы         854330000 дана    1      1600      1600
9.  И1-9 импульстік    903039990 дана    1      1800      1800
осциллограф
калибраторы
10. Д1-14/1
аттенюаторларды    903039990 дана    2      5000     10000
тексеруге
арналған
қондырғысы
11. М3-51 жұтылғыш
қуат ваттметрі     903039990 дана    2      1600      3200
(Я2М-66
ваттметрдің
өлшеуіш блогы)
12. С1-65А әмбебап
осциллографы       903030900 дана    1      1300      1300
13. С1-83 әмбебап
осциллографы       903030900 дана    1      1400      1400
14. С1-114/1 әмбебап
осциллографы       903030900 дана    1      1600      3200
15. И2-22 уақыт
аралықтарын
өлшеуіші           903039990 дана    1      1800      1800
16. Д5014 амперметрі   903031900 дана    2      1100      2200
17. В3-49 айналымы
токтың өтемдік
вольтметрі         903039910 дана    1      1800      1800
18. В7-21А әмбебап
вольтметрі         903039910 дана    2      1500      3000
19. Д5015/1 вольтметрі 903039910 дана    2      1100      2200
20. Д5015/2 вольтметрі 903039910 дана    4      1100      4400
21. Ф195               903031900 дана    2      1100      2200
микроамперметрі
22. М2044              903031900 дана    4      1200      4800
вольтамперметрі
23. М2042              903031900 дана    1      1200      1200
микроампервольт.
метрі
24. Тұрақты және
айнымалы ток және
кернеу реттегіші
ТАТКР              854389900 дана    2      1600      3200
25. КБР-250-2м
кернеудің бір
фазалы реттегіші   903031900 дана    2      1000      2000
26. Б2-3 желі кернеуін
тұрақтандырғышы    854389900 дана    2       800      1600
27. Б2-4 желі кернеуін
тұрақтандырғышы    854389900 дана    3       800      2400
28. Б5-30 тұрақты ток
көзі               854389900 дана    1       800       800
29. Б5-31 тұрақты ток
көзі               854389900 дана    1       800       800
30. Б5-47 тұрақты ток  854389900 дана    1       800       800
көзі
31. Э6-44 толқын
өткізгіш вентилі   903031900 дана    2       400       800
32. Ч2-9А резонанстық
жиілік өлшеуіші    903039990 дана    2      1000      2000
33. 43-32 электронды-
есептегіш жиілік   903039990 дана    1      1000      1000
өлшеуіші
34. 43-64 с ЯЗЧ-175    903039990 дана    2      2000      4000
электронды-
есептегіш жиілік
өлшеуіші

4.  Генератор сигналов 854330000  шт     1      1500      1500
высокочастотный
Г4-144
5.  Генератор сигналов 854330000  шт     2      1600      3200
высокочастотный
Г4-151
6.  Генератор сигналов
ГЗ                 854330000  шт     2      1500      3000
7.  Генератор сигналов
Г4                 854330000  шт     2      1500      3000
8.  Генератор
импульсов Г5-63    854330000  шт     1      1600      1600
9.  Калибратор         903039990  шт     1      1800      1800
осциллографов
импульсный И1-9
10. Установка для
поверки            903039990  шт     2      5000     10000
аттенюаторов
Д1-14/1
11. Ваттметр
поглощаемой        903039990  шт     2      1600      3200
мощности МЗ-51
(блок ваттметра
измерительный
Я2М-66)
12. Осциллограф
универсальный
С1-65А             903030900  шт     1      1300      1300
13. Осциллограф
универсальный
С1-83              903030900  шт     1      1400      1400
14. Осциллограф
универсальный
С1-114/1           903030900  шт     2      1600      3200
15. Измеритель
временных
интервалов И2-22   903039990  шт     1      1800      1800
16. Амперметр Д5014    903031900  шт     2      1100      2200
17. Вольтметр
переменного тока
компенсационный
ВЗ-49              903039910  шт     1      1800      1800
18. Вольтметр
универсальный
В7-21А             903039910  шт     2      1500      3000
19. Вольтметр Д5015/1  903039910  шт     2      1100      2200
20. Вольтметр Д5015/2  903039910  шт     4      1100      4400
21. Микроамперметр
Ф195               903031900  шт     2      1100      2200
22. Вольтамперметр
М2044              903031900  шт     4      1200      4800
23. Микроампервольт-
метр М2042         903031900  шт     1      1200      1200
24. Регулятор
постоянных и
переменных токов и
напряжений РППТН   854389900  шт     7      1600      3200
25. Регулятор
напряжения
однофазный
РНО-250-2м         903031900  шт     2      1000      2000
26. Стабилизатор
напряжения
сети Б2-3          854389900  шт     2       800      1600
27. Стабилизатор
напряжения
сети Б2-4          854389900  шт     3       800      2400
28. Источник
постоянного
тока Б5-30         854389900  шт     1       800       800
29. Источник
постоянного
тока Б5-31         854389900  шт     1       800       800
30. Источник
постоянного
тока Б5-47         854389900  шт     1       800       800
31. Вентиль
волноводный Э6-44  903031900  шт     2       400       800
32. Частотомер
резонансный Ч2-9А  903039990  шт     2      1000      2000
33. Частотомер
электронно-
счетный 43-32      903039990  шт     1      1000      1000
34. Частотомер         903039990  шт     2      2000      4000
электронно-
счетный Ч3-64
с ЯЗЧ-175

35. Ф5043 жиілік       903039990 дана    2       800      1600
өлшеуіші
36. Р1-18 коаксиальді
өлшеуіш желісі     903031900 дана    1      1200      1200
37. Ц4352 аралас аспабы 903031900 дана   1       300       300
38. Р1-20 коаксиальді  903031900 дана    1      1200      1200
өлшеуіш желісі
39. МО 0-1,6 кГс/см2   903620900 дана    1       400       400
үлгілік манометрі
40. МО 0-6 кГс/см2     903620900 дана    1       400       400
үлгілік манометрі
41. МО 0-25 кГс/см2    903620900 дана    1       400       400
үлгілік манометрі
42. МО 0-40 кГс/см2    903620900 дана    1       400       400
үлгілік манометрі
43. ТГ2.093.093        852610900 дана    1      1000      1000
бақылау өлшемі
44. ТГ2.093.094        852610900 дана    1      1000      1000
бақылау өлшемі
45. БЩ2.093.000 1      852610900 дана    1      2000      2000
аспап жұмыс
өлшемі
46. БЩ2.093.006 2      852610900 дана    1      2000      2000
аспап жұмыс
өлшемі
47. БЩ2.093.000 6      852610900 дана    1      2000      2000
аспап жұмыс
өлшемі
48. БЩ2.093.007 7      852610900 дана    1      2000      2000
аспап жұмыс
өлшемі
49. БЩ2.093.008 15     852610900 дана    1      2000      2000
аспап жұмыс
өлшемі
50. БЯ2.060.115        852610900 дана    1      1000      1000
қорғаушы
қондырғысы
51. БЯ2.060.116        852610900 дана    1      1000      1000
қорғаушы
қондырғысы
52. ЭФР-6ДР блогы      852610900 дана    1      2000      2000
53. ЭФР-6Д блогы       852610900 дана    1      2000      2000
54. ФР-6м1-Р блогы     852610900 дана    1      2000      2000
55. УР-1кв блогы       852610900 дана    1      2000      2000
56. В-11А
ТУ453.0000.000     852610900 дана    1       300       300
блогы
57. АПП-5Р13 аспабы    903089990 дана    1      1500      1500
58. ПРМ-6 аспабы       903089990 дана    1      1600      1600
59. ПРМ-3м-2 аспабы    903089990 дана    1      1600      1600
60. ПРМ-1м-2 аспабы    903089990 дана    1      1600      1600
61. ТГ5.171.057        903089990 дана    1      1500      1500
аспабы
62. ТГ5.171.058        903089990 дана    1      1500      1500
аспабы
63. ТГ5.171.065        903089990 дана    1      1590      1590
аспабы
64. ПП-6 пульті        903089990 дана    1      1500      1500
65. ПП-7 пульті        903089990 дана    1      1600      1600
66. ПМ-59/78 пульті    903089990 дана    1      1400      1400
67. ИЯ2.060.033        852610900 дана    1       300       300
ұшайыры
68. ИЯ3.649.071        852610900 дана    1       300       300
ауыстырғышы
69. ИЯ3.649.026        852610900 дана    1       300       300
ауыстырғышы

35. Частотомер Ф5043   903039990  шт     2       800      1600
36. Измерительная
линия коаксиальная
Р1-18              903031900  шт     1      1200      1200
37. Комбинированный
прибор Ц4352       903031900  шт     1       300       300
38. Измерительная
линия коаксиальная
Р1-20              903031900  шт     1      1200      1200
39. Манометр
образцовый МО 0-1,
6 кГс/см2          903620900  шт     1       400       400
40. Манометр образцовый
МО 0-6 кГс/см2     903620900  шт     1       400       400
41. Манометр образцовый
МО 0-25 кГс/см2    903620900  шт     1       400       400
42. Манометр образцовый
МО 0-40 кГс/см2    903620900  шт     1       400       400
43. Контрольная мера
ТГ2.093.093        852610900  шт     1      1000      1000
44. Контрольная мера
ТГ2.093.094        852610900  шт     1      1000      1000
45. Рабочая мера
прибор 1
БЩ2.093.000        852610900  шт     1      2000      2000
46. Рабочая мера
прибор 2
БЩ2.093.006        852610900  шт     1      2000      2000
47. Рабочая мера
прибор 6
БЩ2.093.000        852610900  шт     1      2000      2000
48. Рабочая мера
прибор 7
БЩ2.093.007        852610900  шт     1      2000      2000
49. Рабочая мера
прибор 15
БЩ2.093.008        852610900  шт     1      2000      2000
50. Защитное
устройство
БЯ2.060.115        852610900  шт     1      1000      1000
51. Защитное
устройство
БЯ2.060.116        852610900  шт     1      1000      1000
52. Блок ЭФР-6ДР       852610900  шт     1      2000      2000
53. Блок ЭФР-6Д        852610900  шт     1      2000      2000
54. Блок ФР-6м1-Р      852610900  шт     1      2000      2000
55. Блок УР-1кв        852610900  шт     1      2000      2000
56. Блок В-11А
ТУ453.0000.000     852610900  шт     1       300       300
57. Прибор АПП-5Р13    903089990  шт     1      1500      1500
58. Прибор ПРМ-6       903089990  шт     1      1600      1600
59. Прибор ПРМ-3м-2    903089990  шт     1      1600      1600
60. Прибор ПРМ-1м-2    903089990  шт     1      1600      1600
61. Прибор
ТГ5.171.057        903089990  шт     1      1500      1500
62. Прибор
ТГ5.171.058        903089990  шт     1      1500      1500
63. Прибор
ТГ5.171.065        903089990  шт     1      1590      1590
64. Пульт ПП-6         903089990  шт     1      1500      1500
65. Пульт ПП-7         903089990  шт     1      1600      1600
66. Пульт ПМ-59/78     903089990  шт     1      1400      1400
67. Тройник
ИЯ2.060.033        852610900  шт     1       300       300
68. Переходник
ИЯЗ.649.071        852610900  шт     1       300       300
69. Переходник
ИЯЗ.649.026        852610900  шт     1       300       300

70. ИЯ3.649.093        852610900 дана    1       300       300
ауыстырғышы
71. ПК2.060.439        852610900 дана    1       300       300
ауыстырғышы
72. БИЯ.652.057        852610900 дана    1       300       300
ауыстырғышы
73. БИЯ.652.058        852610900 дана    1       300       300
ауыстырғышы
74. ИЯ3.649.772        852610900 дана    1       300       300
ауыстырғышы
75. ИЯ3.649.030        852610900 дана    1       300       300
ауыстырғышы
76. ЗА2.754.015        852610900 дана    1       300       300
ауыстырғышы
77. ИЯ3.669.001        852610900 дана    1       300       300
ауыстырғышы
78. ИШ3.649.026        852610900 дана    1       300       300
ауыстырғышы
79. АФ-2 ауыстырғышы   852610900 дана    1       400       400
80. ПК-87 ауыстырғышы  852610900 дана    3       400      1200
81. ИЯ2.060.037-1      852610900 дана    1       300       300
су толқын
өткізгіш -
коаксиальді
ауыстырғышы
82. КТҚ Кабель
түйіндерін
қосқышы            852610900 дана    3       300       900
83. КЖ-9 калибрленген
жүктемесі          903089990 дана    1       200       200
84. КЖ-10 калибрлік
жүктемесі          903089990 дана    1       200       200
85. ЭН ВИ3.721.111     903089990 дана    1       200       200
жүктеме баламасы
86. ЭН-2м баламасы     903089990 дана    1       200       200
87. Д5-21 аттенюаторы  903089990 дана    2       400       800
88. А-24-50            903089990 дана    1       300       300
аттенюаторы
89. А-24-25            903089990 дана    1       300       300
аттенюаторы
90. ИЯ2.751.102        903089990 дана    1       300       300
аттенюаторы
91. ИЯ2.751.065        903089990 дана    1       300       300
аттенюаторы
92. ИЩ2.751.013        903089990 дана    1       300       300
аттенюаторы
93. А-51 аттенюаторы   903089990 дана    1       300       300
94. ИЯ4.853.228        854420000 дана    1       300       300
кабелі
95. ИЯ4.853.226        854420000 дана    1       300       300
кабелі
96. ИЯ4.853.258        854420000 дана    1       300       300
кабелі
97. ИЯ4.853.259        854420000 дана    1       300       300
кабелі
98. ИЯ4.853.260        854420000 дана    1       300       300
кабелі
99. ИЯ4.853.261        854420000 дана    1       300       300
кабелі
100. ИЯ4.853.257       854420000 дана    1       300       300
кабелі
101. БЩ4.853.040       854420000 дана    1       300       300
кабелі
102. БЩ4.853.041       854420000 дана    1       300       300
кабелі
103. БЩ4.853.042       854420000 дана    1       300       300
кабелі
104. БЩ4.853.043       854420000 дана    1       300       300
кабелі
105. НБЯ4.853.000      854420000 дана    1       300       300
кабелі

70. Переходник
ИЯЗ.649.093        852610900  шт     1       300       300
71. Переходник
ПК2.060.439        852610900  шт     1       300       300
72. Переходник
БИЯ.652.057        852610900  шт     1       300       300
73. Переходник
БИЯ.652.058        852610900  шт     1       300       300
74. Переходник
ИЯЗ.649.772        852610900  шт     1       300       300
75. Переходник
ИЯЗ.649.030        852610900  шт     1       300       300
76. Переходник
ЗА2.754.015        852610900  шт     1       300       300
77. Переходник
ИЯЗ.669.001        852610900  шт     1       300       300
78. Переходник
ИШЗ.649.026        852610900  шт     1       300       300
79. Переходник АФ-2    852610900  шт     1       400       400
80. Переходник ПК-87   852610900  шт     3       400      1200
81. Волноводно-
коаксиальный
переход
ИЯ2.060.037-1      852610900  шт     1       300       300
82. Соединитель
кабельных разъемов
СКР                852610900  шт     3       300       900
83. Калиброванная
нагрузка КН-9      903089990  шт     1       200       200
84. Калиброванная
нагрузка КН-10     903089990  шт     1       200       200
85. Эквивалент
нагрузки ЭН
ВИЗ.721.111        903089990  шт     1       200       200
86. Эквивалент ЭН-2м   903089990  шт     1       200       200
87. Аттенюатор Д5-21   903089990  шт     2       400       800
88. Аттенюатор
А-24-50            903089990  шт     1       300       300
89. Аттенюатор
А-24-25            903089990  шт     1       300       300
90. Аттенюатор
ИЯ2.751.102        903089990  шт     1       300       300
91. Аттенюатор         903089990  шт     1       300       300
ИЯ2.751.065
92. Аттенюатор
ИЩ2.751.013        903089990  шт     1       300       300
93. Аттенюатор А-51    903089990  шт     1       300       300
94. Кабель
ИЯ4.853.228        854420000  шт     1       300       300
95. Кабель
ИЯ4.853.226        854420000  шт     1       300       300
96. Кабель
ИЯ4.853.258        854420000  шт     1       300       300
97. Кабель
ИЯ4.853.259        854420000  шт     1       300       300
98. Кабель
ИЯ4.853.260        854420000  шт     1       300       300
99. Кабель
ИЯ4.853.261        854420000  шт     1       300       300
100. Кабель
ИЯ4.853.257       854420000  шт     1       300       300
101. Кабель
БЩ4.853.040       854420000  шт     1       300       300
102. Кабель
БЩ4.853.041       854420000  шт     1       300       300
103. Кабель
БЩ4.853.042       854420000  шт     1       300       300
104. Кабель
БЩ4.853.043       854420000  шт     1       300       300
105. Кабель
НБЯ4.853.000      854420000  шт     1       300       300

106. ИЯ4.850.256       854420000 дана    1       300       300
кабелі
107. ИЯ4.853.104       854420000 дана    1       300       300
кабелі
108. ИЯ4.853.106       854420000 дана    1       300       300
кабелі
109. ИЯ4.853.1ll       854420000 дана    1       300       300
кабелі
110. ИЯ4.853.201       854420000 дана    1       300       300
кабелі
111. ИЯ4.851.991       854420000 дана    1       300       300
кабелі
112. ИЯ4.850.088       854420000 дана    1       300       300
кабелі
113. ИЯ4.852.092       854420000 дана    1       300       300
кабелі
114. ИЯ4.850.317       854420000 дана    1       300       300
кабелі
115. ИЯ4.850.328       854420000 дана    1       300       300
кабелі
116. ИЩ4.850.001       854420000 дана    1       300       300
кабелі
117. ИЩ4.850.002       854420000 дана    1       300       300
кабелі
118. ИЩ4.850.003       854420000 дана    1       300       300
кабелі
119. ИЩ4.850.004       854420000 дана    1       300       300
кабелі
120. ИЩ4.850.005       854420000 дана    1       300       300
кабелі
121. БЩ4.853.044       854420000 дана    1       300       300
кабелі
122. БЩ4.853.045       854420000 дана    1       300       300
кабелі
123. БЩ4.853.046       854420000 дана    1       300       300
кабелі
124. НБЯ4.853.000-02   854420000 дана    1       300       300
кабелі
125. ИЯ4.853.258       854420000 дана    1       300       300
кабелі
126. ИЯ4.853.261       854420000 дана    1       300       300
кабелі
127. ТГ4.850.348       854420000 дана    1       300       300
кабелі
128. ТГ4.850.349       854420000 дана    1       300       300
кабелі
129. ТГ4.850.350       854420000 дана    1       300       300
кабелі
130. РПС/ВП55 стенді   903089990 дана    1      1000      1000
131. СВ-211В/Э стенді  903089990 дана    1      1000      1000
132. ИЯ3 069.093       852610900 дана    1       400       400
детекторлық басы
133. ИЯ3.215.009       852610900 дана    1       300       300
детекторлық
камерасы
134. ПК-1 ауыспалы     903089990 дана    1       300       300
қорапшасы
135. М-24-58           903031900 дана    1       200       200
миллиамперметрі
136. М494              903031900 дана    1       200       200
микроамперметрі
137. М24-49            903031900 дана    1       200       200
микроамперметрі
138. М24-52            903031900 дана    1       200       200
микроамперметрі
139. М906              903031900 дана    1       200       200
микроамперметрі
140. Э8021 вольтметрі  903039910 дана    1       200       200
141. Э8021 вольтметрі  903039910 дана    1       200       200
142. М42100            903039910 дана    1       200       200
вольтметрі

106. Кабель
ИЯ4.850.256       854420000  шт     1       300       300
107. Кабель
ИЯ4.853.104       854420000  шт     1       300       300
108. Кабель
ИЯ4.853.106       854420000  шт     1       300       300
109. Кабель
ИЯ4.853.1ll       854420000  шт     1       300       300
110. Кабель
ИЯ4.853.201       854420000  шт     1       300       300
111. Кабель
ИЯ4.851.991       854420000  шт     1       300       300
112. Кабель
ИЯ4.850.088       854420000  шт     1       300       300
113. Кабель
ИЯ4.852.092       854420000  шт     1       300       300
114. Кабель
ИЯ4.850.317       854420000  шт     1       300       300
115. Кабель
ИЯ4.850.328       854420000  шт     1       300       300
116. Кабель
ИЩ4.850.001       854420000  шт     1       300       300
117. Кабель
ИЩ4.850.002       854420000  шт     1       300       300
118. Кабель
ИЩ4.850.003       854420000  шт     1       300       300
119. Кабель
ИЩ4.850.004       854420000  шт     1       300       300
120. Кабель
ИЩ4.850.005       854420000  шт     1       300       300
121. Кабель
БЩ4.853.044       854420000  шт     1       300       300
122. Кабель
БЩ4.853.045       854420000  шт     1       300       300
123. Кабель
БЩ4.853.046       854420000  шт     1       300       300
124. Кабель
НБЯ4.853.000-02   854420000  шт     1       300       300
125. Кабель
ИЯ4.853.258       854420000  шт     1       300       300
126. Кабель
ИЯ4.853.261       854420000  шт     1       300       300
127. Кабель
ТГ4.850.348       854420000  шт     1       300       300
128. Кабель
ТГ4.850.349       854420000  шт     1       300       300
129. Кабель
ТГ4.850.350       854420000  шт     1       300       300
130. Стенд РПС/ВП55    903089990  шт     1      1000      1000
131. Стенд СВ-211В/Э   903089990  шт     1      1000      1000
132. Детекторная
головка
ИЯЗ 069.093       852610900  шт     1       400       400
133. Детекторная
камера
ИЯЗ.215.009       852610900  шт     1       300       300
134. Переходная
коробка ПК-1      903089990  шт     1       300       300
135. Миллиамперметр
М-24-58           903031900  шт     1       200       200
136. Микроамперметр
М494              903031900  шт     1       200       200
137. Микроамперметр
М24-49            903031900  шт     1       200       200
138. Микроамперметр
М24-52            903031900  шт     1       200       200
139. Микроамперметр
М906              903031900  шт     1       200       200
140. Вольтметр Э8021   903039910  шт     1       200       200
141. Вольтметр Э8021   903039910  шт     1       200       200
142. Вольтметр
М42100            903039910  шт     1       200       200

143. М803 вольтметрі
Е841 түрлендіргі. 903039910 дана    1       200       200
шімен
144. Э8021 амперметрі  903031900 дана    1       200       200
145. Э8021 амперметрі  903031900 дана    1       200       200
146. Э8004 жиілік      903031900 дана    1       200       200
өлшегіші
147. Э8029 вольтметрі            дана    1       200       200
148. М4200             903031900 дана    1       200       200
миллиамперметрі
149. М42100 амперметрі 903031900 дана    1       200       200
150. М42100 амперметрі
75 ШСМ-МЗ-100-0,5 903031900 дана    1       200       200
сыртқы шунтымен
151. ИЯ6.620.016       903039990 дана    1       300       300
толқын өлшегішінің
резонаторы
------------------------------------------------------------------
Жиыны                                              157790
Шығу пункті: Кунцево-2 станциясы, Мәскеу қ. (Ресей Федерациясы).
Баратын пункті: Аламедин станциясы (Қырғыз Республикасы).
Шекаралық өту пункттері: Илецк-1 (Ресей Федерациясы) - Луговая (Қазақстан Республикасы).

143. Вольтметр М803 с
преобразователем
Е841              903039910  шт     1       200       200
144. Амперметр Э8021   903031900  шт     1       200       200
145. Амперметр Э8021   903031900  шт     1       200       200
146. Частотомер Э8004  903031900  шт     1       200       200
147. Вольтметр Э8029              шт     1       200       200
148. Миллиамперметр
М4200             903031900  шт     1       200       200
149. Амперметр М42100  903031900  шт     1       200       200
150. Амперметр М42100
с наружным шунтом
75 ШСМ-МЗ-100-0,5 903031900  шт     1       200       200
151. Резонатор
волномера
ИЯ6.620.016       903039990  шт     1       300       300
------------------------------------------------------------------
Итого                                              157790
Пункт отправления: станция Кунцево-2 г.Москва (Российская Федерация).
Пункт назначения: станция Аламедин (Кыргызская Республика).
Пункты пограничных переходов: Илецк-1 (Российская Федерация) - Луговая (Республика Казахстан).