Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 31 қазан N 1157
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ақмола облысы орталығының қоныс аударуына байланысты босайтын ғимараттар мен қызметтік үй-жайларды бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірі 26-жолдың 4-бағанындағы "Әскери прокуратура" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот әкімшілігі жөніндегі комитет" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2002 года N 1157
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796 "О распределении зданий и служебных помещений, высвобождаемых в связи с передислокацией центра Акмолинской области" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
в графе 4 строки, порядковый номер 26, слова "Военная прокуратура" заменить словами "Комитет по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан