Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 118 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 20 тамыз N 118а
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау
министрлігiнің республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға
арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 26 қаңтардағы N 118
P020118_
қаулысына мынадай толықтырулар
енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 3, 4, 5, 9, 10, 16-қосымшаларда:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары"
деген 6-тармақта:
5-баған мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Конкурс ұйымдастырумен байланысты iс-шаралар";
көрсетiлген қаулыға 11-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары"
деген 6-тармақта:
030-кiшi бағдарламаның 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен
толықтырылсын:
"Конкурс ұйымдастырумен байланысты iс-шаралар және iссапар шығыстарын
төлеу".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 118
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2002 года N 118а
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 118 P020118_ "Об утверждении Паспортов республиканских бюджетных программ на 2002 год Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" следующие дополнения:
в приложениях 3, 4, 5, 9, 10, 16 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 5 дополнить абзацем следующего содержания:
"Мероприятия, связанные с организацией конкурса";
в приложении 11 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 5 подпрограммы 030 дополнить абзацем следующего содержания:
"Мероприятия, связанные с организацией конкурса и оплата командировочных расходов".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)