Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 118 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 14 желтоқсан N 118б
"2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысының 5-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 118 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетілген қаулыға 2-қосымшада "Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің "Бағдарламаларды (кiшi бағдарламаларды) iске асыру жөніндегi iс-шара" деген 5-бағанындағы "10701" деген сан "11014" деген санмен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулыға 4-қосымшада "Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің "Бағдарламаларды (кiшi бағдарламаларды) iске асыру жөнiндегі iс-шара" деген 5-бағанындағы екiнші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Зағип мүгедектерге, оның iшінде мүгедек балаларға арналған тифлоқұралдардың саны - 5405 дана";
3) көрсетілген қаулыға 5-қосымшада "Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң "Бағдарламаларды (кiшi бағдарламаларды) iске асыру жөнiндегi iс-шара" деген 5-бағанындағы "1800" деген сан "1986" деген санмен ауыстырылсын;
4) көрсетілген қаулыға 16-қосымшадағы 4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттік орталықтың техникалық паркiн жаңарту, Қазақстан Республикасының салық төлеушілерi есебінің автоматтандырылған деректер банкi бағдарламасына қатысу, әлеуметтiк төлемдердi тағайындаудың автоматтандырылған жүйесiн құру, әлеуметтiк төлем алушылардың деректер банкiн (электрондық мұрағатын) қалыптастыру";
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде "Бағдарламаларды (кiшi бағдарламаларды) iске асыру жөніндегі iс-шара" деген 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Техникалық парктi жаңарту: 1 дана дизель-генератор, 585 дана компьютер, 585 дана үздiксiз қоректендіру блоктарын, 1 дана диск массивін, 16 дана принтер, 731 дана лицензиялық өнім;
шығыстық материалдар: 48 дана картридж, 144 дана тонер сатып алу.
Әлеуметтік төлемдердi тағайындаудың автоматтандырылған жүйесiн құру, әлеуметтiк төлем алушылардың деректер банкiн (электрондық мұрағатын) қалыптастыру - 1 дана; салық төлеушiлер мен салық салу объектiлерi мемлекеттiк тiзiлiмiн жүргізуге арналған ақпарат алмасу жөнiндегі бағдарламалық өнiмдi әзiрлеу - 1 дана. Қазақстан Республикасының салық төлеушілерi есебінің автоматтандырылған деректер банкi бағдарламасына қатысу. Салық төлеушiлер мен салық салу объектілерінің мемлекеттік тiзілiмiн жүргiзу үшін Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгімен ақпарат алмасу".
7-тармақтың екiншi сөйлемi мынадай редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтік төлемдердi тағайындау жүйесiн автоматтандыру, әлеуметтiк төлем алушылардың деректер банкiн (электрондық мұрағатын) қалыптастыру".

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 118
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2002 года N 118б
В соответствии с пунктом 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год" Правительства Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 118 "Об утверждении Паспортов республиканских бюджетных программ на 2002 год Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" следующие изменения:
1) в приложении 2 к указанному постановлению в графе 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)" таблицы пунктов 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы", цифру "10701" заменить цифрой "11014";
2) в приложении 4 к указанному постановлению в графе 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)" таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы", абзац второй изложить в следующей редакции:
"Количество тифлосредств для инвалидов по зрению, в том числе детей-инвалидов - 5405 штук";
3) в приложении 5 к указанному постановлению в графе 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)" таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы", цифру "1800" заменить цифрой "1986";
4) в приложении 16 к указанному постановлению пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Цель бюджетной программы: обновление технического парка Государственного центра по выплате пенсий, участие в программе автоматизированного банка данных учета налогоплательщиков Республики Казахстан, создание автоматизированной системы назначения социальных выплат, формирование банка данных (электронный архив) получателей социальных выплат";
в таблице графу 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)" пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" изложить в следующей редакции:
"Обновление технического парка: приобретение дизель генератора - 1 штука, компьютеров в количестве 585 штук, блоков бесперебойного питания - 585 штук, дискового массива - 1 штука, принтеров - 16 штук, лицензионного продукта - 731 штука;
расходных материалов: картриджей - 48 штук, тонеров - 44 штуки.
Создание автоматизированной системы назначения социальных выплат, формирование банка данных (электронный архив) получателей социальных выплат - 1 штука; разработка программного продукта по обмену информацией для ведения государственного реестра налогоплательщиков и объектов налогообложения - 1 штука. Участие в программе автоматизированного банка данных учета налогоплательщиков Республики Казахстан. Обмен информацией с Министерством финансов Республики Казахстан для ведения Государственного реестра налогоплательщиков и объектов налогообложения";
предложение второе пункта 7 изложить в следующей редакции:
"Автоматизация системы назначения социальных выплат, банк данных (электронный архив) получателей социальных выплат".

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан