Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қызмет" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 14 қараша N 1208
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қызмет" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қолдау" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі - Кәсіпорын) етіп қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Кәсіпорын қызметінің негізгі мәні мемлекеттік тапсырысты орындау жолымен Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін энергиямен, сумен және жылумен қамтамасыз ету, тіршілігін қамтамасыз ету, инфрақұрылымын жетілдіру саласындағы шаруашылық қызметті жүзеге асыру болып белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) бір ай мерзімде Кәсіпорын Жарғысын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетіне бекітуге енгізсін;
2) Кәсіпорынның әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
3) осы қаулыны іске асыру жөніндегі өзге де шараларды қолдансын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия "Кызмет" Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2002 года N 1208
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать Республиканское государственное казенное предприятие "Кызмет" Министерства обороны Республики Казахстан путем преобразования в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Колдау" Министерства обороны Республики Казахстан (далее - Предприятие).
2. Основным предметом деятельности Предприятия определить осуществление хозяйственной деятельности в области энерго-, водо-, и теплоснабжения, жизнеобеспечения, совершенствования инфраструктуры Вооруженных Сил Республики Казахстан путем выполнения государственного заказа.
3. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) в месячный срок внести на утверждение в Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан Устав Предприятия;
2) обеспечить государственную регистрацию Предприятия в органах юстиции;
3) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан