Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 мамырдағы N 581 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 14 қарашадағы N 1209 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 1239 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.12.24 N 1239 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығына сәйкес кейбiр мемлекеттiк органдардың қайта ұйымдастырылуына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Аймақтық саясат мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 мамырдағы N 581 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 15, 163-құжат) мынадай өзгерiстер енгізілсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымша қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Аймақтық саясат мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссия туралы ережедегi 9-тармақта "және сауда" деген сөздер "және бюджеттiк жоспарлау" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 14 қарашадағы
N 1209 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 28 мамырдағы
N 581 қаулысына
1-қосымша
Аймақтық саясат мәселелерi жөніндегi ведомствоаралық
комиссияның құрамы
Павлов                   - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич        Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары,
төраға
Келiмбетов               - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы            Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрi, төрағаның орынбасары
Амангелдиев              - Қазақстан Республикасының
Ардақ Амангелдiұлы         Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгі Аймақтық саясат және
бюджетаралык қатынастар департаментiнің
директоры, хатшы
Комиссия мүшелерi:
Әбдiқадырова             - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Айман Нұрқасымқызы         және ғылым вице-министрi
Аймақов                  - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Жаңабекұлы        Индустрия және сауда вице-министрi
Жолдасбаев               - Қазақстан Республикасының
Сансызбай Елеусiзұлы       Статистика жөнiндегi агенттiгі
төрағасының орынбасары
Iзбанов                  - Қазақстан Республикасының Көшi-қон
Мұхит Кәрімұлы             және демография жөнiндегi агенттiгi
төрағасының орынбасары
Ысқақов                  - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Әбдiлдаұлы          Қоршаған ортаны қорғау вице-министрi
Лавриненко               - Қазақстан Республикасының Көлiк
Юрий Иванович              және коммуникациялар бiрiншi
вице-министрi
Мусина                   - Қазақстан Республикасының Ауыл
Лилия Сәкенқызы            шаруашылығы вице-министрi
Наймушина                - Қазақстан Республикасының
Ольга Вадимовна            Денсаулық сақтау вице-министрi
Нұриманов                - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Мақсат Әнуарбекұлы         қауіпсiздiк комитеті төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Оразбаев                 - Қазақстан Республикасының
Бiрлiк Есiркепұлы          Энергетика және минералдық ресурстар
вице-министрi
Өтеулина                 - Қазақстан Республикасының Еңбек
Хафиза Мұхтарқызы          және халықты әлеуметтiк қорғау
вице-министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2002 года N 581
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2002 года N 1209. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1239
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.12.2008 № 1239.
В связи с реорганизацией некоторых государственных органов в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2002 года N 581 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам региональной политики" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 15, ст. 163) следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению;
в Положении о Межведомственной комиссии по вопросам региональной политики, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 9 слова "и торговли" заменить словами "и бюджетного планирования".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 ноября 2002 года N 1209
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 мая 2002 года N 581
Состав
Межведомственной комиссии по вопросам
региональной политики
Павлов                     - Первый заместитель Премьер-Министра
Александр Сергеевич          Республики Казахстан, председатель
Келимбетов                 - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович             планирования Республики Казахстан,
заместитель председателя
Амангельдиев               - директор Департамента региональной
Ардак Амангельдиевич         политики и межбюджетных отношений
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарь
Члены комиссии:
Абдыкадырова               - вице-Министр образования и науки
Айман Нуркасымовна           Республики Казахстан
Аймаков                    - вице-Министр индустрии и торговли
Бауыржан Жанабекович         Республики Казахстан
Жолдасбаев                 - заместитель Председателя Агентства
Сансызбай Илиусизович        Республики Казахстан по статистике
Избанов                    - заместитель Председателя Агентства
Мухит Каримович              Республики Казахстан по миграции и
демографии
Искаков                    - вице-Министр охраны окружающей
Нурлан Абдильдаевич          среды Республики Казахстан
Лавриненко                 - первый вице-Министр транспорта и
Юрий Иванович                коммуникаций Республики Казахстан
Мусина                     - вице-Министр сельского хозяйства
Лилия Сакеновна              Республики Казахстан
Наймушина                  - вице-Министр здравоохранения
Ольга Вадимовна              Республики Казахстан
Нуриманов                  - заместитель Председателя Комитета
Максут Ануарбекович          национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Оразбаев                   - вице-Министр энергетики и минеральных
Бырлык Есиркепович           ресурсов Республики Казахстан
Утеулина                   - вице-Министр труда и социальной
Хафиза Мухтаровна            защиты населения Республики Казахстан