Қазақстан Республикасы Үкiметiнің резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 15 қараша N 1214
Сот шешiмдерiн орындау үшiн және "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңына , "Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгіне 2002 жылға арналған республикалық бюджеттен көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметінiң, орталық мемлекеттiк органдардың және олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң сот шешiмдерi бойынша мiндеттемелерiн өтеуге Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қосымшаға сәйкес сот шешiмдерiн орындау үшiн 2 164 587,5 (екi миллион бiр жүз алпыс төрт мың бес жүз сексен жетi теңге елу тиын) бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдалануын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы күшiне қол қойылған күнiнен бастап енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 15 қарашадағы
N 1214 қаулысына
қосымша
Орындалуға тиiстi сот шешiмдерiнің тiзбесi
------------------------------------------------------------------
р/с!  Соттың атауы  !   Сот шешiмiнiң   !Мемлекеттік !Мемлекеттік
N !                !    шыққан күнi    !   бажды    !баж (теңге)
!                !                   !шегергендегі!
!                !                   !сома (теңге)!
------------------------------------------------------------------
1.  Алматы қаласының  Игорь Иванович      210 000
Алмалы аудандық   Гергельдің
соты              пайдасына 2001
жылғы 28 тамыздағы
шешім
2.  Семей қалалық     Антон Леонидович    600 000
соты              Рудченконың
пайдасына 2001
жылғы 5 қарашадағы
шешiм
3.  Жамбыл облыстық   Татьяна Алексеевна  684 889      5 451,5
сотының           Гриценконың
Азаматтық iстер   пайдасына 22.06.
жөніндегi сот     1999 ж. шешім,
алқасы, Жоғарғы   1999 жылғы 6
Соттың Азаматтық  қазандағы
iстер жөнiндегі   кассациялық шешім,
сот алқасы        19.04.2000 жылғы
ұйғарым
4.  Шығыс Қазақстан   Нұролла Ерғалиұлы   116 250
облыстық          Есенжоловтың
сотының           пайдасына
Азаматтық істер   12.12.2001 жылғы
жөніндегі алқасы  N 33-3199 қаулысы
5.  Астана қаласының  Тастемiр Дәуітұлы   542 917        5 080
Сарыарқа аудандық Әбiшевтiң
соты              пайдасына 2002
жылғы 7 тамыздағы
шешiм
Жиыны                                      2 154 056     10 531 5

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2002 года N 1214
Во исполнение судебных решений и в соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2002 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов, 2164587,5 (два миллиона сто шестьдесят четыре тысячи пятьсот восемьдесят семь тенге пятьдесят тиын) для исполнения решений судов согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 ноября 2002 года N 1214
Перечень судебных решений,
подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование
суда
Дата решения
суда
Сумма за
вычетом
госпошлины
(тенге)
Госпош-
лина
(тенге)
1.
Алмалинский
районный суд
г. Алматы
Решение от 28
августа 2001
года в пользу
Гергеля Игоря
Ивановича
210 000
2.
Семипалатинский
городской суд
Решение от 5
ноября 2001 года
в пользу
Рудченко Антона
Леонидовича
600 000
3.
Судебная коллегия
по гражданским
делам Жамбылского
областного суда,
Судебная коллегия
по гражданским
делам Верховного
Суда
Решение от
22.06.1999 г.,
Кассационное
решение от
6 октября 1999
года, определе-
ние от 19.04.
2000 г. в пользу
Гриценко Татьяны
Алексеевны
684 889
5 451,5
4.
Коллегия по
гражданским делам
Восточно-
Казахстанского
областного суда
Постановление
N 33-3199 от
12.12.2001 в
пользу
Есенжолова
Нуроллы
Ергалиевича
116 250
5.
Сарыаркинский
районный суд
г. Астаны
Решение от 7
августа 2002
года в пользу
Абишева
Тастемира
Даутовича
542 917
5 080
Итого
2 154 056
10531,5