С.С.Әйімбетов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 18 қараша N 1218
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Басқа жұмысқа ауысуына байланысты Сейітсұлтан Сүлейменұлы Әйімбетов Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Аимбетове С.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2002 года N 1218
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Освободить Аимбетова Сейтсултана Сулейменовича от должности вице-Министра юстиции Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан