Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 21 қараша N 1229
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Оңтүстік Қазақстан облысының әкіміне 2002 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Керейіт, Мыңбай елді мекендеріндегі Арыс өзені арқылы екі көпірді, Құлан бөгетін, Т.Рысқұлов, Жамбыл, Жаскешу, Балықты елді мекендеріндегі инфрақұрылым мен коммуникацияларды қалпына келтіруге 25 (жиырма бес) миллион теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2002 года N 1229
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить акиму Южно-Казахстанской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2002 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 25 (двадцать пять) миллионов тенге на восстановление двух мостов через реку Арысь в населенных пунктах Керейт, Мынбай, плотины Кулан, инфраструктуры и коммуникаций в населенных пунктах Т.Рыскулова, Жамбыла, Жаскешу, Балыкты.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан