Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 122 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 14 қазан N 122б
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Z990357_ Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 122 P020122_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулының 4-қосымшасында:
6-тармақтың кестесiнде:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру бойынша iс-шаралар"
бағанында "10" деген сан "18" деген санмен ауыстырылсын;
"Іске асыру мерзiмi" бағанында "қыркүйек" деген сөз "желтоқсан" деген
сөзбен ауыстырылсын;
7-тармақта "10" деген сан "18" деген санмен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулының 26-қосымшасында:
6-тармақтың кестесiнде "Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру
бойынша iс-шаралар" бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Yкiметi бекiтетiн Ережеге сәйкес iшкi
авиабағыттар бойынша тұрақты авиатасымалдарды субсидиялау:
- Астана - Ақтөбе - Орал;
- Орал - Ақтөбе - Астана;
- Астана - Ақтау;
- Ақтау - Астана;
- Алматы - Атырау;
- Атырау - Алматы;
- Астана - Атырау;
- Атырау - Астана;
- Алматы - Ақтөбе;
- Ақтөбе - Алматы;
- Алматы - Ақтау;
- Ақтау - Алматы;
- Астана - Қызылорда;
- Қызылорда - Астана;
- Алматы - Жезқазған;
- Жезқазған - Алматы;
- Астана - Семей;
- Семей - Астана;
- Алматы - Қарағанды;
- Қарағанды - Алматы;
- Астана - Қостанай;
- Қостанай - Астана;
- Астана - Павлодар - Семей;
- Семей - Павлодар - Астана;
- Астана - Петропавл;
- Петропавл - Астана;
- Астана - Өскемен;
- Өскемен - Астана;
- Астана - Тараз;
- Тараз - Астана;
- Астана - Талдықорған;
- Талдықорған - Астана;
- Астана - Жезқазған - Қызылорда;
- Қызылорда - Жезқазған - Астана;
- Астана - Балқаш;
- Балқаш - Астана.";
3) көрсетiлген қаулының 26-қосымшасында:
6-тармақтың кестесiнде "Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру бойынша iс-шаралар" бағанында "Шығындық материалдарды, қағаз және лицензиарлар функцияларын орындау үшiн қажет өзге де тауарларды жасау бойынша қызметтердi сатып алу" деген сөздер "Лицензиарлардың функцияларын орындау үшiн қажеттi қағаз, кеңсе тауарларын және басқа да шығыс
материалдары мен тауарларын сатып алу" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) көрсетiлген қаулының 30-қосымшасында:
6-тармақтың кестесiнде "Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру
жөнiндегi iс-шаралар" бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақпараттық-телекоммуникациялық жүйенi құру үшiн жабдықтарды және
аппараттық-бағдарламалық құралдарды сатып алу және монтаждау:
- дербес компьютерлер - 414;
- желiлердi қорғауға арналған жабдық - 1;
- принтерлер - 162;
- үздiксiз қоректендiру көздерi - 32;
- модемдер - 41;
- бағдарламалық қамтамасыз ету - 1 жиынтық;
- вирусқа қарсы бағдарламалық қамтамасыз ету - 1 жиынтық;
- көшiрме аппараттары - 47;
- Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң
телефон желiсiн жаңғыртуға арналған жабдық.".

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 122
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2002 года N 122б
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года
Z990357_
"О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан
постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26
января 2002 года N 122
P020122_
"Об утверждении паспортов республиканских
бюджетных программ Министерства транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан на 2002 год" следующие изменения:
1) в приложении 4 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6:
в графе "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)" цифру
"10" заменить цифрой "18";
в графе "Сроки реализации" слово "сентябрь" заменить словом "декабрь";
в пункте 7 цифру "10" заменить цифрой "18";
2) в приложении 25 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 графу "Мероприятия по реализации программы
(подпрограммы)" изложить в следующей редакции:
"Субсидирование регулярных авиаперевозок по внутренним авиамаршрутам
в соответствии с Правилами, утверждаемыми Правительством Республики
Казахстан:
- Астана - Актобе - Уральск;
- Уральск - Актобе - Астана;
- Астана - Актау;
- Актау - Астана;
- Алматы - Атырау;
- Атырау - Алматы;
- Астана - Атырау;
- Атырау - Астана;
- Алматы - Актобе;
- Актобе - Алматы;
- Алматы - Актау;
- Актау - Алматы;
- Астана - Кызылорда;
- Кызылорда - Астана;
- Алматы - Жезказган;
- Жезказган - Алматы;
- Астана - Семипалатинск;
- Семипалатинск - Астана;
- Алматы - Караганда;
- Караганда - Алматы;
- Астана - Костанай;
- Костанай - Астана;
- Астана - Павлодар - Семипалатинск;
- Семипалатинск - Павлодар - Астана;
- Астана - Петропавловск;
- Петропавловск - Астана;
- Астана - Усть-Каменогорск;
- Усть-Каменогорск - Астана;
- Астана - Тараз;
- Тараз - Астана;
- Астана - Талды-Курган;
- Талды-Курган - Астана;
- Астана - Жезказган - Кызылорда;
- Кызылорда - Жезказган - Астана;
- Астана - Балхаш;
- Балхаш - Астана.";
3) в приложении 26 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 в графе "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)" слова "Приобретение услуг по изготовлению расходных материалов, бумаги и иных товаров, необходимых для выполнения функций лицензиаров" заменить словами "Приобретение бумаги, канцелярских товаров и
других расходных материалов и товаров, необходимых для выполнения функций
лицензиаров";
4) в приложении 30 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 графу "Мероприятия по реализации программы
(подпрограммы)" изложить в следующей редакции:
"Приобретение и монтаж оборудования и аппаратно-программных средств
для создания информационно-телекоммуникационной системы:
- персональные компьютеры - 414;
- оборудование для защиты сетей - 1;
- принтеры - 162;
- источники бесперебойного питания - 32;
- модемы - 41;
- программное обеспечение - 1 комплект;
- антивирусное программное обеспечение - 1 комплект;
- копировальные аппараты - 47;
- оборудование для модернизации телефонной сети Министерства
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.".

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)