Словения Республикасының Президентi Милан Кучанның 2002 жылғы 22-24 қыркүйектегi Қазақстан Республикасына ресми сапары барысында қол жеткiзiлген келісімдер мен уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегi ic-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 27 қараша N 1262
Словения Республикасының Президентi Милан Кучанның 2002 жылғы 22-24 қыркүйектегi Қазақстан Республикасына ресми сапары барысында қол жеткiзiлген келісімдер мен уағдаластықтарды iске асыру және қазақстан-словения ынтымақтастығын одан әрі дамытуды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Словения Республикасының Президентi Милан Кучанның 2002 жылғы 22-24 қыркүйектегi Қазақстан Республикасына ресми сапары барысында қол жеткiзiлген келісімдер мен уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегi ic-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары, өзге де мемлекеттiк органдар (келiсiм бойынша) және мүдделi ұйымдар (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген іс-шараларды орындау жөнiнде нақты шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігі жарты жылда бір реттен сиретпей Жоспардың орындалу барысы туралы Қазақстан Республикасының Үкiметін хабардар етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2002 жылғы 27 қарашадағы
N 1262 қаулысымен
бекiтілген
Словения Республикасының Президентi Милан Кучанның
2002 жылғы 22-24 қыркүйектегi Қазақстан Республикасына
ресми сапары барысында қол жеткiзiлген келісімдер мен
уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегi
ic-шаралар жоспары
-------------------------------------------------------------------
N !          Іс-шара         ! Орындалу!      Орындау үшін
р/с!                          ! мерзімі !       жауаптылар
-------------------------------------------------------------------
1 !             2            !    3    !            4
-------------------------------------------------------------------
1   Қазақстан Республикасының   2003     Қазақстан Республикасының
Үкіметі мен Словения Рес.   жылдың   Индустрия және сауда
публикасының Үкіметі ара.   I жарты  министрлігі
сындағы Сауда-экономикалық  жылдығы
ынтымақтастық туралы
келісімнің күшіне енуі
жөнінде қажетті мемлекет.
ішілік рәсімдер жүргізу
2   Мынадай құжаттардың
жобаларын қол қоюға
дайындау:
Қазақстан Республикасының   2003     Қазақстан Республикасының
Үкіметі мен Словения        жылдың   Индустрия және сауда
Республикасының Үкіметі     ішінде   министрлігі
арасындағы Инвестицияларды
өзара қорғау туралы
келісім
Қазақстан Республикасының   2003     Қазақстан Республикасының
Үкіметі мен Словения        жылдың   Қаржы министрлігі
Республикасының Үкіметі     ІІ жарты
арасындағы Қосарланған      жылдығы
салық салуды болдырмау
туралы келісім
(келіссөздердің бірінші
раундын жүргізу)
Қазақстан Республикасының   2003     Қазақстан Республикасының
Үкіметі мен Словения        жылдың   Көлік және коммуникациялар
Республикасының Үкіметі     ішінде   министрлігі
арасындағы Халықаралық
автомобиль қатынасы туралы
келісім
3   Сауда-экономикалық          2003     Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөніндегі     жылдың   Индустрия және сауда
қазақстан-словения          ішінде   министрлігі, Қазақстан
үкіметаралық комиссиясын             Республикасының Сыртқы
құру                                 істер министрлігі
4   Өнеркәсіп және энергетика
секторларындағы
ынтымақтастықты дамыту:
"Достық" және "Адрия"       2003     Қазақстан Республикасының
мұнай құбырларын біріктіру  жылдың   Энергетика және минералдық
жобасын және "Констанца-    ішінде   ресурстар министрлігі,
Триест" мұнай құбырын салу           "ҚазМұнайГаз" ұлттық
жобасын іске асыру                   компаниясы" жабық
мүмкіндіктері мәселесін              акционерлік қоғамы
пысықтау                             (келісім бойынша)
фармацевтік өнеркәсіп       тұрақты  Қазақстан Республикасының
саласындағы ынтымақтастықты          Денсаулық сақтау
дамыту (Алматы қаласында             министрлігі, Қазақстан
фармацевтік зауыт салу)              Республикасының Индустрия
және сауда министрлігі,
Алматы қаласының әкімі
құрылыс және құрылыс        тұрақты  Қазақстан Республикасының
материалдары өндірісі                Индустрия және сауда
саласындағы ынтымақтастықты          министрлігі
дамыту
-------------------------------------------------------------------

Об утверждении Плана мероприятий по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Президента Республики Словения Милана Кучана в Республику Казахстан 22-24 сентября 2002 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2002 года N 1262
В целях реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Президента Республики Словения Милана Кучана в Республику Казахстан 22-24 сентября 2002 года, и обеспечения дальнейшего развития казахстанско-словенского сотрудничества Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Президента Республики Словения Милана Кучана в Республику Казахстан 22-24 сентября 2002 года (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) и заинтересованным организациям (по согласованию) принять конкретные меры по выполнению мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан не реже одного раза в полугодие информировать Правительство Республики Казахстан о ходе выполнения Плана.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 ноября 2002 года N 1262
План мероприятий
по реализации соглашений и договоренностей,
достигнутых в ходе официального визита Президента
Республики Словения Милана Кучана в Республику
Казахстан 22-24 сентября 2002 года
_____________________________________________________________
N  !      Мероприятие               !   Срок     !  Ответственные
п/п!                           ! исполнения !  за исполнение
-------------------------------------------------------------------
1 !              2                 !      3     !        4
____________________________________________________________________
1   Провести необходимые             I полугодие  Министерство
внутригосударственные            2003 года    индустрии и
процедуры по вступлению                       торговли
в силу Соглашения между                       Республики
Правительством Республики                     Казахстан
Казахстан и Правительством
Республики Словения о торгово-
экономическом сотрудничестве
2   Подготовить к подписанию
проекты следующих документов:
Соглашение между Правительством  в течение    Министерство
Республики Казахстан и           2003 года    индустрии и
Правительством Республики                     торговли
Словения о взаимной защите                    Республики
инвестиций                                    Казахстан
Соглашение между Правительством  II полугодие Министерство
Республики Казахстан и           2003 года    финансов
Правительством Республики                     Республики
Словения об избежании двойного                Казахстан
налогообложения (провести
первый раунд переговоров)
Соглашение между Правительством  в течение    Министерство
Республики Казахстан и           2003 года    транспорта и
Правительством Республики                     коммуникаций
Словения о международном                      Республики
автомобильном сообщении                       Казахстан
3   Создание Казахстанско-           в течение    Министерство
словенской межправительствен-    2003 года    индустрии и
ной комиссии по торгово-                      торговли
экономическому сотрудничеству                 Республики
Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики
Казахстан
4   Развитие сотрудничества в                     Министерство
промышленном и энергетическом                 энергетики
секторах:                                     и минеральных
проработать вопрос возможности   в течение    ресурсов
реализации проекта интеграции    2003 года    Республики
нефтепроводов "Дружба" и                      Казахстан,
"Адрия" и проекта строительства               закрытое
нефтепровода "Констанца-Триест"               акционерное
общество
"Национальная
компания
"КазМунайГаз"
(по согласованию)
развитие сотрудничества           постоянно   Министерство
в области фармацевтической                    здравоохранения
промышленности (строительство                 Республики
фармацевтического завода                      Казахстан,
в городе Алматы)                              Министерство
индустрии и
торговли
Республики
Казахстан, аким
города Алматы
развитие сотрудничества в         постоянно   Министерство
области строительства и                       индустрии и
производства строительных                     торговли
материалов                                    Республики
Казахстан