Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 29 шiлдедегi N 1184 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 3 желтоқсан N 1277. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.03.04. N 206 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Мемлекеттiк статистиканы жетiлдiру жөнiндегi ведомствоаралық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 29 шiлдедегi N 1184  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға қосымшада:
Мемлекеттiк статистиканы жетiлдiру жөнiндегi ведомствоаралық кеңестiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Әбдiқадырова              - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Айман Нұрқасымқызы          және ғылым вице-министрi
Аймақов                   - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Жаңабекұлы         Индустрия және сауда вице-министрi
Айсағалиева               - Қазақстан Республикасының
Софья Серiкбайқызы          Кедендiк бақылау агенттiгi
төрағасының орынбасары
Айманбетова               - Қазақстан Республикасының
Гүлбану Зарлыққызы          Ұлттық Банкi Төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Әшiмов                    - Қазақстан Республикасының
Нұрғали Сәдуақасұлы         Энергетика және минералдық
ресурстар бiрiншi вице-министрi
Никитинский               - Қазақстан Республикасының
Евгений Сергеевич           Туризм және спорт жөнiндегi
агенттiгi төрағасының орынбасары
Орынбаев                  - Қазақстан Республикасының
Ербол Тұрмаханұлы           Экономика және бюджеттiк
жоспарлау вице-министрi;
мына жолдар:
"Павлов                   - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич         Премьер-Министрiнiң орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрi, төраға
Рахметов                  - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Құсайынұлы           Мемлекеттiк кiрiс вице-министрi"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Павлов                   - Қазақстан Республикасы Премьер-
Александр Сергеевич         Министрiнiң бiрiншi орынбасары,
төраға
Paxмeтoв                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Нұрлан Құсайынұлы           вице-министрi";
көрсетiлген құрамнан Жұмабаев Бейбiт Теңелұлы, Шәмшидинова Күләш Ноғатайқызы, Есенбаев Мәжит Төлеубекұлы, Марченко Григорий Александрович, Нефедов Петр Петрович, Өтембаев Ерiк Мылтықбайұлы шығарылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк статистиканы жетiлдiру жөнiндегi ведомствоаралық кеңес туралы ережеде:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттiгi Кеңестiң жұмыс органы болып табылады.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1997 года N 1184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2002 года N 1277. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 марта 2005 г. N 206 (P050206)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1997 года N 1184 "О создании Межведомственного совета по совершенствованию государственной статистики" следующие изменения:
1) в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Межведомственного совета по совершенствованию государственной статистики:
Абдыкадырову Айман Нуркасымовну  - вице-Министра образования
и науки Республики Казахстан
Аймакова Бауыржана Жанабековича  - вице-Министра индустрии и
торговли Республики Казахстан
Айсагалиеву Софью Серикбаевну    - заместителя Председателя
Агентства таможенного
контроля Республики Казахстан
Айманбетову Гульбану Зарлыковну  - заместителя Председателя
Национального Банка
Республики Казахстан
(по согласованию)
Ашимова Нургали Садвакасовича    - первого вице-Министра
энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Никитинского Евгения Сергеевича  - заместителя Председателя
Агентства Республики
Казахстан по туризму и спорту
Орынбаева Ербола Турмахановича   - вице-Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан;
строки:
"Павлов Александр Сергеевич       - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
финансов Республики Казахстан,
председатель
Рахметов Нурлан Кусаинович       - вице-Министр государственных
доходов Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Павлов Александр Сергеевич       - Первый заместитель
Премьер-Министра Республики
Казахстан, председатель
Рахметов Нурлан Кусаинович       - вице-Министр финансов
Республики Казахстан";
вывести из указанного состава Жумабаева Бейбита Тенеловича, Шамшидинову Куляш Ногатаевну, Есенбаева Мажита Тулеубековича, Марченко Григория Александровича, Нефедова Петра Петровича, Утембаева Ерика Мылтыкбаевича;
2) в Положении о Межведомственном совете по совершенствованию государственной статистики, утвержденном указанным постановлением:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Рабочим органом Совета является Агентство Республики Казахстан по статистике.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан