"Жер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 4 желтоқсан N 1281
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Жер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Қазақстан Республикасының "Жер туралы" Заңының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының "Жер туралы" Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2001 ж., N 4, 21-бап; N 15-16, 228-бап; N 24, 339-бап) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О признании утратившим силу Закона Республики Казахстан "О земле"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 1281
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О признании утратившим силу Закона Республики Казахстан "О земле".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О признании утратившим силу
Закона Республики Казахстан "О земле"
Признать утратившим силу Закона Республики Казахстан от 24 января 2001 года "О земле" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2001 г., N 4, ст. 21; N 15-16, ст. 228; N 24, ст. 339).
Президент
Республики Казахстан