Қазақстан Республикасы Yкiметiнің резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 4 желтоқсан N 1283
"2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Заңына және "Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408 қаулысына сәйкес және еңбекақы өндiрiп алу жөнiндегi сот шешiмдерiн орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне 2002 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, орталық мемлекеттiк органдар мен олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң сот шешiмдерi бойынша мiндеттемелерiн өтеуге көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервінен сот шешiмдерiн орындау үшiн 14991121 (он төрт миллион тоғыз жүз тоқсан бiр мың бiр жүз жиырма бiр) теңге бөлiнсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 4 желтоқсандағы
N 1283 қаулысына
қосымша
Азаматтық істер бойынша орындауға жататын
сот шешімдерінің тізбесі
------------------------------------------------------------
Р/с! Сот органының атауы мен !   Талапкердің  ! Өндірілетін сома
N !сот шешімінің шыққан күні!      Т.А.Ә.    !      (теңге)
------------------------------------------------------------------
1.  Астана қаласы Сарыарқа      Автайкин А.А.        62 887
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
2.  Астана қаласы Сарыарқа      Автайкина В.Г.       72 948
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
3.  Астана қаласы Сарыарқа      Аганов Н.Ф.          66 348
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
4.  Астана қаласы Сарыарқа      Алферов В.И.        262 900
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
5.  Астана қаласы Сарыарқа      Алферов С.И.        164 604
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
6.  Астана қаласы Сарыарқа      Ананенков А.А.       75 472
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
7.  Астана қаласы Сарыарқа      Анисимов И.В.        73 948
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
8.  Астана қаласы Сарыарқа      Анфарович П.Н.      101 363
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
9.  Астана қаласы Сарыарқа      Архипов В.А.         53 813
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 1283
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" и во исполнение судебных решений по взысканию заработной платы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2002 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов, 14991 121 (четырнадцать миллионов девятьсот девяносто одна тысяча сто двадцать одна) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 декабря 2002 года N 1283
Перечень
судебных решений по гражданским делам,
подлежащих исполнению
------------------------------------------------------------------
N   !   Наименование судебного  !    Ф.И.О. истца   !Взыскиваемая
п/п !   органа и дата решения   !                   !сумма (тенге)
------------------------------------------------------------------
1.   Решение Сарыаркинского       Автайкин А.А.         62 887
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
2.   Решение Сарыаркинского       Автайкина В.Г.        72 948
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
3.   Решение Сарыаркинского       Аганов Н.Ф.           66 348
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
4.   Решение Сарыаркинского       Алферов В.И.         262 900
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
5.   Решение Сарыаркинского       Алферов С.И.         164 604
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
6.   Решение Сарыаркинского       Ананенков А.А.        75 472
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
7.   Решение Сарыаркинского       Анисимов И.В.         73 948
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
8.   Решение Сарыаркинского       Анфарович П.Н.       101 363
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
9.   Решение Сарыаркинского       Архипов В.А.          53 813
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.

10. Астана қаласы Сарыарқа      Афонин А.П.         153 219
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
11. Астана қаласы Сарыарқа      Башарова Г.Р.        73 179
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
12. Астана қаласы Сарыарқа      Башуров О.Г.         71 786
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
13. Астана қаласы Сарыарқа      Белей П.Н.           62 520
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
14. Астана қаласы Сарыарқа      Боек С.Ф.           122 886
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
15. Астана қаласы Сарыарқа      Болкунец А.А.       108 934
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
16. Астана қаласы Сарыарқа      Бондарев А.А.       161 670
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
17. Астана қаласы Сарыарқа      Бондарева А.Я.      160 666
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
18. Астана қаласы Сарыарқа      Борисочкин Н.А.     140 739
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
19. Астана қаласы Сарыарқа      Булгаков Ю.А.        40 821
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
20. Астана қаласы Сарыарқа      Володин И.А.         20 644
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
21. Астана қаласы Сарыарқа      Гацко С.В.          188 764
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
22. Астана қаласы Сарыарқа      Генеберг Р.В.        82 030
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
23. Астана қаласы Сарыарқа      Генш А.А.           144 300
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
24. Астана қаласы Сарыарқа      Генш С.А.            16 448
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
25. Астана қаласы Сарыарқа      Гилев В.В.           69 032
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
26. Астана қаласы Сарыарқа      Гончарова В.Р.       51 349
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
27. Астана қаласы Сарыарқа      Горбатенко А.М.      85 041
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
28. Астана қаласы Сарыарқа      Горобец С.Ф.         64 721
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
29. Астана қаласы Сарыарқа      Горобец Ю.Ф.         83 126
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
30. Астана қаласы Сарыарқа      Горобченко Т.Е.     123 360
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
31. Астана қаласы Сарыарқа      Горских А.И.         35 372
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
32. Астана қаласы Сарыарқа      Горяной И.С.        127 447
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
33. Астана қаласы Сарыарқа      Горяной О.Ф.        171 252
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
34. Астана қаласы Сарыарқа      Горяной Д.И.         67 924
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі

10.  Решение Сарыаркинского       Афонин А.П.          153 219
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
11.  Решение Сарыаркинского       Башарова Г.Р.         73 179
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
12.  Решение Сарыаркинского       Башуров О.Г.          71 786
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
13.  Решение Сарыаркинского       Белей П.Н.            62 520
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
14.  Решение Сарыаркинского       Боек С.Ф.            122 886
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
15.  Решение Сарыаркинского       Болкунец А.А.        108 934
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
16.  Решение Сарыаркинского       Бондарев А.А.        161 670
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
17.  Решение Сарыаркинского       Бондарева А.Я.       160 666
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
18.  Решение Сарыаркинского       Борисочкин Н.А.      140 739
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
19.  Решение Сарыаркинского       Булгаков Ю.А.         40 821
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
20.  Решение Сарыаркинского       Володин И.А.          20 644
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
21.  Решение Сарыаркинского       Гацко С.В.           188 764
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
22.  Решение Сарыаркинского       Генеберг Р.В.         82 030
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
23.  Решение Сарыаркинского       Генш А.А.            144 300
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
24.  Решение Сарыаркинского       Генш С.А.             16 448
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
25.  Решение Сарыаркинского       Гилев В.В.            69 032
районного суда г.Астаны
от 08.10.2002 г.
26.  Решение Сарыаркинского       Гончарова В.Р.        51 349
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
27.  Решение Сарыаркинского       Горбатенко А.М.       85 041
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
28.  Решение Сарыаркинского       Горобец С.Ф.          64 721
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
29.  Решение Сарыаркинского       Горобец Ю.Ф.          83 126
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
30.  Решение Сарыаркинского       Горобченко Т.Е.      123 360
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
31.  Решение Сарыаркинского       Горских А.И.          35 372
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
32.  Решение Сарыаркинского       Горяной И.С.         127 447
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
33.  Решение Сарыаркинского       Горяной О.Ф.         171 252
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
34.  Решение Сарыаркинского       Горяной Д.И.          67 924
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.

35. Астана қаласы Сарыарқа      Госелльбах А.Г.      91 727
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
36. Астана қаласы Сарыарқа      Губанов И.Н.         85 024
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
37. Астана қаласы Сарыарқа      Гущеваров В.А.      108 067
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
38. Астана қаласы Сарыарқа      Гуляев А.В.         106 271
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
39. Астана қаласы Сарыарқа      Давлетов Р.Ф.        66 896
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
40. Астана қаласы Сарыарқа      Данилов А.П.        153 141
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
41. Астана қаласы Сарыарқа      Данчак А.А.          69 543
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
42. Астана қаласы Сарыарқа      Доценко В.К.         38 339
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
43. Астана қаласы Сарыарқа      Дюков А.И.           26 012
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
44. Астана қаласы Сарыарқа      Ежак В.И.            43 768
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
45. Астана қаласы Сарыарқа      Емельянов Н.Т.      133 106
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
46. Астана қаласы Сарыарқа      Ермаков В.Н.         70 094
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
47. Астана қаласы Сарыарқа      Ефремова Н.В.        20 037
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
48. Астана қаласы Сарыарқа      Загидуллин Ф.З.     116 232
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
49. Астана қаласы Сарыарқа      Зеленская Н.Н.       23 973
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
50. Астана қаласы Сарыарқа      Зотова Л.П.         149 511
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
51. Астана қаласы Сарыарқа      Зубкова А.П.         25 546
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
52. Астана қаласы Сарыарқа      Иванов Н.П.          68 016
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
53. Астана қаласы Сарыарқа      Ыбыраев М.Т.         19 590
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
54. Астана қаласы Сарыарқа      Исаев А.            108 414
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
55. Астана қаласы Сарыарқа      Казаченко В.И.       62 891
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
56. Астана қаласы Сарыарқа      Канинский В.Г.       47 062
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
57. Астана қаласы Сарыарқа      Квашук О.С.          43 344
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
58. Астана қаласы Сарыарқа      Клепов В.В.         211 098
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
59. Астана қаласы Сарыарқа      Клюс З.М.            30 019
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі

35.  Решение Сарыаркинского       Госсельбах А.Г.       91 727
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
36.  Решение Сарыаркинского       Губанов И.Н.          85 024
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
37.  Решение Сарыаркинского       Гущеваров В.А.       108 067
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
38.  Решение Сарыаркинского       Гуляев А.В.          106 271
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
39.  Решение Сарыаркинского       Давлетов Р.Ф.         66 896
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
40.  Решение Сарыаркинского       Данилов А.П.         153 141
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
41.  Решение Сарыаркинского       Данчак А.А.           69 543
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
42.  Решение Сарыаркинского       Доценко В.К.          38 339
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
43.  Решение Сарыаркинского       Дюков А.И.            26 012
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
44.  Решение Сарыаркинского       Ежак В.И.             43 768
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
45.  Решение Сарыаркинского       Емельянов Н.Т.       133 106
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
46.  Решение Сарыаркинского       Ермаков В.Н.          70 094
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
47.  Решение Сарыаркинского       Ефремова Н.В.         20 037
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
48.  Решение Сарыаркинского       Загидуллин Ф.З.      116 232
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
49.  Решение Сарыаркинского       Зеленская Н.Н.        23 973
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
50.  Решение Сарыаркинского       Зотова Л.П.          149 511
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
51.  Решение Сарыаркинского       Зубкова А.П.          25 546
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
52.  Решение Сарыаркинского       Иванов Н.П.           68 016
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
53.  Решение Сарыаркинского       Ибраев М.Т.           19 590
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
54.  Решение Сарыаркинского       Исаев А.             108 414
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
55.  Решение Сарыаркинского       Казаченко В.И.        62 891
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
56.  Решение Сарыаркинского       Канинский В.Г.        47 062
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
57.  Решение Сарыаркинского       Квашук О.С.           43 344
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
58.  Решение Сарыаркинского       Клепов В.В.          211 098
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
59.  Решение Сарыаркинского       Клюс З.М.             30 019
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.

60. Астана қаласы Сарыарқа      Ковалев В.К.        151 100
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
61. Астана қаласы Сарыарқа      Ковынев Г.А.        147 484
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
62. Астана қаласы Сарыарқа      Кокорев А.Н.         25 551
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
63. Астана қаласы Сарыарқа      Кокорев Н.А.         71 209
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
64. Астана қаласы Сарыарқа      Комкова Н.Ю.         61 278
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
65. Астана қаласы Сарыарқа      Конах Е.Д.           51 698
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
66. Астана қаласы Сарыарқа      Корендясова Т.В.     27 952
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
67. Астана қаласы Сарыарқа      Корогез В.С.         58 022
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
68. Астана қаласы Сарыарқа      Косарев А.И.         85 902
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
69. Астана қаласы Сарыарқа      Косарев В.И.         73 674
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
70. Астана қаласы Сарыарқа      Костикова Л.Г.       44 917
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
71. Астана қаласы Сарыарқа      Коткин П.М.          12 533
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
72. Астана қаласы Сарыарқа      Котлецов С.Ю.        67 925
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
73. Астана қаласы Сарыарқа      Кривошей А.А.        37 992
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
74. Астана қаласы Сарыарқа      Криулин В.Г.         29 207
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
75. Астана қаласы Сарыарқа      Кругляков О.Н.       17 282
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
76. Астана қаласы Сарыарқа      Кунгурцев А.Н.      154 627
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
77. Астана қаласы Сарыарқа      Кустрич Л.А.         85 543
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
78. Астана қаласы Сарыарқа      Лакейчук В.Н.        77 242
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
79. Астана қаласы Сарыарқа      Лапетин В.Н.         22 059
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
80. Астана қаласы Сарыарқа      Левушкин С.Н.        19 459
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
81. Астана қаласы Сарыарқа      Литвинова Л.П.       46 325
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
82. Астана қаласы Сарыарқа      Логвиненко Н.Ф.     100 784
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
83. Астана қаласы Сарыарқа      Лысякова Е.Е.       113 860
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
84. Астана қаласы Сарыарқа      Львова Н.Д.          85 664
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі

60.  Решение Сарыаркинского       Ковалев В.К.         151 100
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
61.  Решение Сарыаркинского       Ковынев Г.А.         147 484
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
62.  Решение Сарыаркинского       Кокорев А.Н.          25 551
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
63.  Решение Сарыаркинского       Кокорев Н.А.          71 209
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
64.  Решение Сарыаркинского       Комкова Н.Ю.          61 278
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
65.  Решение Сарыаркинского       Конох Е.Д.            51 698
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
66.  Решение Сарыаркинского       Корендясова Т.В.      27 952
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
67.  Решение Сарыаркинского       Корогез В.С.          58 022
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
68.  Решение Сарыаркинского       Косарев А.И.          85 902
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
69.  Решение Сарыаркинского       Косарев В.И.          73 674
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
70.  Решение Сарыаркинского       Костикова Л.Г.        44 917
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
71.  Решение Сарыаркинского       Коткин П.М.           12 533
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
72.  Решение Сарыаркинского       Котлецов С.Ю.         67 925
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
73.  Решение Сарыаркинского       Кривошей А.А.         37 992
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
74.  Решение Сарыаркинского       Криулин В.Г.          29 207
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
75.  Решение Сарыаркинского       Кругляков О.Н.        17 282
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
76.  Решение Сарыаркинского       Кунгурцев А.Н.       154 627
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
77.  Решение Сарыаркинского       Кустрич Л.А.          85 543
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
78.  Решение Сарыаркинского       Лакейчук В.Н.         77 242
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
79.  Решение Сарыаркинского       Лапетин В.Н.          22 059
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
80.  Решение Сарыаркинского       Левушкин С.Н.         19 459
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
81.  Решение Сарыаркинского       Литвинова Л.П.        46 325
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
82.  Решение Сарыаркинского       Логвиненко Н.Ф.      100 784
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
83.  Решение Сарыаркинского       Лысякова Е.Е.        113 860
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
84.  Решение Сарыаркинского       Львова Н.Д.           85 664
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.

85. Астана қаласы Сарыарқа      Мартынюк Д.Е.        98 307
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
86. Астана қаласы Сарыарқа      Матюшин Б.Е.         57 942
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
87. Астана қаласы Сарыарқа      Минкашева А.Г.       29 425
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
88. Астана қаласы Сарыарқа      Михайлов В.И.        56 515
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
89. Астана қаласы Сарыарқа      Мищук В.Я.           87 398
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
90. Астана қаласы Сарыарқа      Москаленко М.В.     117 381
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
91. Астана қаласы Сарыарқа      Муниров А.Ш.         55 602
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
92. Астана қаласы Сарыарқа      Мухаметшин И.М.     114 719
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
93. Астана қаласы Сарыарқа      Мухутдинов Ф.С.     328 736
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
94. Астана қаласы Сарыарқа      Мушкетова Л.Н.       15 644
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
95. Астана қаласы Сарыарқа      Нагорная Н.И.       108 813
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
96. Астана қаласы Сарыарқа      Настюшенко И.М.      12 563
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
97. Астана қаласы Сарыарқа      Настюшенко Н.Д.      63 862
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
98. Астана қаласы Сарыарқа      Некрасов М.Е.       101 888
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
99. Астана қаласы Сарыарқа      Нурисламов Ф.Ф.     109 840
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
100. Астана қаласы Сарыарқа     Овсейчик Т.И.        73 260
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
101. Астана қаласы Сарыарқа     Оладько В.Т.        203 753
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
102. Астана қаласы Сарыарқа     Олех А.В.            20 675
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
103. Астана қаласы Сарыарқа     Олех С.В.            84 782
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
104. Астана қаласы Сарыарқа     Олех Т.Я.            70 360
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
105. Астана қаласы Сарыарқа     Опалева Н.П.         14 805
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
106. Астана қаласы Сарыарқа     Осипов В.К.         178 262
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
107. Астана қаласы Сарыарқа     Павлинов С.А.        88 428
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
108. Астана қаласы Сарыарқа     Паршин Б.Г.         150 718
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
109. Астана қаласы Сарыарқа     Пинцевич П.Н.       114 924
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі

85.  Решение Сарыаркинского       Мартынюк Д.Е.         98 307
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
86.  Решение Сарыаркинского       Матюшин Б.Е.          57 942
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
87.  Решение Сарыаркинского       Минкашева А.Г.        29 425
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
88.  Решение Сарыаркинского       Михайлов В.И.         56 515
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
89.  Решение Сарыаркинского       Мищук В.Я.            87 398
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
90.  Решение Сарыаркинского       Москаленко М.В.      117 381
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
91.  Решение Сарыаркинского       Муниров А.Ш.          55 602
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
92.  Решение Сарыаркинского       Мухаметшин И.М.      114 719
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
93.  Решение Сарыаркинского       Мухутдинов Ф.С.      328 736
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
94.  Решение Сарыаркинского       Мушкетова Л.Н.        15 644
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
95.  Решение Сарыаркинского       Нагорная Н.И.        108 813
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
96.  Решение Сарыаркинского       Настюшенко И.М.       12 563
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
97.  Решение Сарыаркинского       Настюшенко Н.Д.       63 862
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
98.  Решение Сарыаркинского       Некрасов М.Е.        101 888
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
99.  Решение Сарыаркинского       Нурисламов Ф.Ф.      109 840
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
100. Решение Сарыаркинского       Овсейчик Т.Н.         73 260
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
101. Решение Сарыаркинского       Оладько В.Т.         203 753
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
102. Решение Сарыаркинского       Олех А.В.             20 675
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
103. Решение Сарыаркинского       Олех С.В.             84 782
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
104. Решение Сарыаркинского       Олех Т.Я.             70 360
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
105. Решение Сарыаркинского       Опалева Н.П.          14 805
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
106. Решение Сарыаркинского       Осипов В.К.          178 262
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
107. Решение Сарыаркинского       Павлинов С.А.         88 428
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
108. Решение Сарыаркинского       Паршин Б.Г.          150 718
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
109. Решение Сарыаркинского       Пинцевич П.Н.        114 924
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.

110. Астана қаласы Сарыарқа     Полюх Е.М.          154 812
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
111. Астана қаласы Сарыарқа     Полякова Л.А.        80 539
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
112. Астана қаласы Сарыарқа     Попов А.И.            9 795
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
113. Астана қаласы Сарыарқа     Попов С.В.           18 959
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
114. Астана қаласы Сарыарқа     Попова С.А.          83 366
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
115. Астана қаласы Сарыарқа     Примаков А.Д.        44 361
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
116. Астана қаласы Сарыарқа     Притык С.И.          72 614
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
117. Астана қаласы Сарыарқа     Пыркин Ю.А.          41 994
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
118. Астана қаласы Сарыарқа     Ратц О.Э.           176 486
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
119. Астана қаласы Сарыарқа     Рахымов М.Г.         48 681
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
120. Астана қаласы Сарыарқа     Ремезов В.А.         20 509
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
121. Астана қаласы Сарыарқа     Ремезов В.А.         39 120
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
122. Астана қаласы Сарыарқа     Ремизов А.И.         39 680
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
123. Астана қаласы Сарыарқа     Ровных Н.П.          75 763
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
124. Астана қаласы Сарыарқа     Руденко Р.Н.         47 770
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
125. Астана қаласы Сарыарқа     Рядченко В.П.       193 748
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
126. Астана қаласы Сарыарқа     Садықов С.А.        149 470
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
127. Астана қаласы Сарыарқа     Сажина В.Г.         111 084
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
128. Астана қаласы Сарыарқа     Сазонов В.Г.         85 391
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
129. Астана қаласы Сарыарқа     Сазонов В.И.        136 750
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
130. Астана қаласы Сарыарқа     Сазонова А.П.       141 293
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
131. Астана қаласы Сарыарқа     Семенко Н.А.         26 423
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
132. Астана қаласы Сарыарқа     Ситдиков Р.Р.        76 038
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
133. Астана қаласы Сарыарқа     Старикова Л.С.       27 394
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
134. Астана қаласы Сарыарқа     Студенок И.И.        47 915
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі

110. Решение Сарыаркинского       Полюх Е.М.           154 812
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
111. Решение Сарыаркинского       Полякова Л.А.         80 539
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
112. Решение Сарыаркинского       Попов А.И.             9 795
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
113. Решение Сарыаркинского       Попов С.В.            18 959
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
114. Решение Сарыаркинского       Попова С.А.           83 366
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
115. Решение Сарыаркинского       Примаков А.Д.         44 361
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
116. Решение Сарыаркинского       Притык С.И.           72 614
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
117. Решение Сарыаркинского       Пыркин Ю.А.           41 994
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
118. Решение Сарыаркинского       Ратц О.Э.            176 486
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
119. Решение Сарыаркинского       Рахимов М.Г.          48 681
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
120. Решение Сарыаркинского       Ремезов В.А.          20 509
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
121. Решение Сарыаркинского       Ремезов В.А.          39 120
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
122. Решение Сарыаркинского       Ремизов А.И.          39 680
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
123. Решение Сарыаркинского       Ровных Н.П.           75 763
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
124. Решение Сарыаркинского       Руденко Р.Н.          47 770
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
125. Решение Сарыаркинского       Рядченко В.П.        193 748
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
126. Решение Сарыаркинского       Садыков С.А.         149 470
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
127. Решение Сарыаркинского       Сажина В.Г.          111 084
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
128. Решение Сарыаркинского       Сазонов В.Г.          85 391
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
129. Решение Сарыаркинского       Сазонов В.И.         136 750
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
130. Решение Сарыаркинского       Сазонова А.П.        141 293
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
131. Решение Сарыаркинского       Семенко Н.А.          26 423
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
132. Решение Сарыаркинского       Ситдиков P.P.         76 038
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
133. Решение Сарыаркинского       Старикова Л.С.        27 394
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
134. Решение Сарыаркинского       Студенок И.И.         47 915
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.

135. Астана қаласы Сарыарқа     Сүлейменов С.А.     144 945
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
136. Астана қаласы Сарыарқа     Терещенко В.П.       13 700
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
137. Астана қаласы Сарыарқа     Терещенко Н.В.      213 818
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
138. Астана қаласы Сарыарқа     Тищенко В.А.        225 143
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
139. Астана қаласы Сарыарқа     Ткачев А.С.          14 414
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
140. Астана қаласы Сарыарқа     Ткачева Н.И.        127 940
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
141. Астана қаласы Сарыарқа     Тупицын В.П.        182 454
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
142. Астана қаласы Сарыарқа     Тупицына Л.В.        55 622
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
143. Астана қаласы Сарыарқа     Орманғиев И.Р.       60 685
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
144. Астана қаласы Сарыарқа     Урманчеева Р.С.      79 079
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
145. Астана қаласы Сарыарқа     Фаткина Л.В.         62 613
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
146. Астана қаласы Сарыарқа     Федянин П.И.        117 821
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
147. Астана қаласы Сарыарқа     Феллер А.В.         156 552
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
148. Астана қаласы Сарыарқа     Филатов А.С.         33 910
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
149. Астана қаласы Сарыарқа     Хайдаршин И.Р.       78 054
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
150. Астана қаласы Сарыарқа     Холявко В.М.         23 493
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
151. Астана қаласы Сарыарқа     Чабанов Г.М.         83 165
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
152. Астана қаласы Сарыарқа     Чабанова Л.Н.        43 805
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
153. Астана қаласы Сарыарқа     Чепраков А.З.       115 352
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
154. Астана қаласы Сарыарқа     Черноозерский Ю.С.   99 657
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
155. Астана қаласы Сарыарқа     Червякова А.А.      135 159
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
156. Астана қаласы Сарыарқа     Чепраков И.З.        86 992
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
157. Астана қаласы Сарыарқа     Чеснокова Л.В.       52 882
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
158. Астана қаласы Сарыарқа     Шагиморданов Ф.Т.    43 364
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
159. Астана қаласы Сарыарқа     Шәкіров С.К.        107 054
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі

135. Решение Сарыаркинского       Сулейменов С.А.      144 945
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
136. Решение Сарыаркинского       Терещенко В.П.        13 700
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
137. Решение Сарыаркинского       Терещенко Н.В.       213 818
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
138. Решение Сарыаркинского       Тищенко В.А.         225 143
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
139. Решение Сарыаркинского       Ткачев А.С.           14 414
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
140. Решение Сарыаркинского       Ткачева Н.И.         127 940
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
141. Решение Сарыаркинского       Тупицын В.П.         182 454
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
142. Решение Сарыаркинского       Тупицына Л.В.         55 622
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
143. Решение Сарыаркинского       Урмангиев И.Р.        60 685
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
144. Решение Сарыаркинского       Урманчеева Р.С.       79 079
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
145. Решение Сарыаркинского       Фаткина Л.В.          62 613
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
146. Решение Сарыаркинского       Федянин П.И.         117 821
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
147. Решение Сарыаркинского       Феллер А.В.          156 552
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
148. Решение Сарыаркинского       Филатов А.С.          33 910
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
149. Решение Сарыаркинского       Хайдаршин И.Р.        78 054
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
150. Решение Сарыаркинского       Холявко В.М.          23 493
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
151. Решение Сарыаркинского       Чабанов Г.М.          83 165
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
152. Решение Сарыаркинского       Чабанова Л.Н.         43 805
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
153. Решение Сарыаркинского       Чепраков А.З.        115 352
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
154. Решение Сарыаркинского       Чепраков И.З.         86 992
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
155. Решение Сарыаркинского       Черноозерский Ю.С.    99 657
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
156. Решение Сарыаркинского       Червякова А.А.       135 159
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
157. Решение Сарыаркинского       Чеснокова Л.В.        52 882
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
158. Решение Сарыаркинского       Шагиморданов Ф.Т.     43 364
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
159. Решение Сарыаркинского       Шакиров С.К.         107 054
районного суда г.Астаны
от 08.10.2002 г.

160. Астана қаласы Сарыарқа     Шамсутдинов Р.Н.     73 545
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
161. Астана қаласы Сарыарқа     Шестопалова Е.И.     63 786
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
162. Астана қаласы Сарыарқа     Шиленин В.А.        119 926
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
163. Астана қаласы Сарыарқа     Шкель В.В.           50 932
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
164. Астана қаласы Сарыарқа     Штанке Ю.Е.         103 261
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
165. Астана қаласы Сарыарқа     Щедринов В.Г.       126 198
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
166. Астана қаласы Сарыарқа     Щербак Н.Н.          29 624
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
167. Астана қаласы Сарыарқа     Щербак О.А.          67 249
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
168. Астана қаласы Сарыарқа     Юденко Н.П.          81 676
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
169. Астана қаласы Сарыарқа     Юдин А.Н.            49 332
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
170. Астана қаласы Сарыарқа     Якимович П.В.        65 532
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
171. Астана қаласы Сарыарқа     Янченко В.В.        147 592
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
172. Астана қаласы Сарыарқа     Ярощук А.В.         105 510
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
173. Астана қаласы Сарыарқа     Ярощук В.В.         168 156
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
174. Астана қаласы Сарыарқа     Ярымов В.М.          99 436
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі

160. Решение Сарыаркинского       Шамсутдинов Р.Н.      73 545
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
161. Решение Сарыаркинского       Шестопалова Е.И.      63 786
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
162. Решение Сарыаркинского       Шиленин В.А.         119 926
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
163. Решение Сарыаркинского       Шкель В.В.            50 932
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
164. Решение Сарыаркинского       Штанке Ю.Е.          103 261
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
165. Решение Сарыаркинского       Щедринов В.Г.        126 198
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
166. Решение Сарыаркинского       Щербак Н.Н.           29 624
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
167. Решение Сарыаркинского       Щербак О.А.           67 249
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
168. Решение Сарыаркинского       Юденко Н.П.           81 676
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
169. Решение Сарыаркинского       Юдин А.Н.             49 332
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
170. Решение Сарыаркинского       Якимович П.В.         65 532
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
171. Решение Сарыаркинского       Янченко В.В.         147 592
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
172. Решение Сарыаркинского       Ярощук А.В.          105 510
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
173. Решение Сарыаркинского       Ярощук В.В.          168 156
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
174. Решение Сарыаркинского       Ярымов В.М.           99 436
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.

175. Астана қаласы Сарыарқа     Яфязова З.Р.         24 613
аудандық сотының 2002 ж.
08.10. шешімі
------------------------------------------------------------------
Жиыны                                       14 991 121
------------------------------------------------------------------

175. Решение Сарыаркинского       Яфязова З.Р.          24 613
районного суда г. Астаны
от 08.10.2002 г.
------------------------------------------------------------------
Итого                                               14 991 121