Ресей Федерациясы Қазақстан Республикасына қайтаратын зымыран шабуылы туралы ескерту жүйесi Балқаш торабының жер телiмдерi мен мүлкiн қабылдап алу жөнiндегi бiрлескен комиссияның қазақстандық бөлiгiн құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 7 желтоқсан N 1290 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 496 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2015 № 496 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Ресей Федерациясының Үкiметi арасындағы Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан зымыран шабуылы туралы ескерту жүйесi Балқаш торабын ұстау және пайдалану тәртiбi туралы 1994 жылғы 14 желтоқсандағы келiсiмге сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Ресей Федерациясы Қазақстан Республикасына қайтаратын зымыран шабуылы туралы ескерту жүйесi Балқаш торабының жер телiмдерi мен мүлкiн қабылдап алу жөнiндегi комиссия (бұдан әрi - Комиссия) қосымшаға сәйкес құрамда құрылсын.
2. Комиссия зымыран шабуылы туралы ескерту жүйесi Балқаш торабының жер телiмдерi мен мүлкiн қабылдап алуды белгiленген тәртiппен қамтамасыз етсiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне оларды одан әрi пайдалану жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 7 желтоқсандағы
N 1290 қаулысына
қосымша
Ресей Федерациясы Қазақстан Республикасына қайтаратын
зымыран шабуылы туралы ескерту жүйесi Балқаш торабының
жер телiмдерi мен мүлкiн қабылдап алу жөнiндегi
комиссияның құрамы
Ахматов                  - Қазақстан Республикасы Қарулы
Иван Ыдырысұлы             Күштерiнің әуе қорғанысы күштерi Бас
штабы бастығының орынбасары, төраға
Грибенщиков              - Қарағанды аумақтық мемлекеттiк
Сергей Алексеевич          мүлiк және жекешелендiру комитетi
төрағасының орынбасары, төрағаның
орынбасары
Шаймақов                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Ғали Нәжiмединұлы          iстер министрлiгiнiң Тәуелсiз
Мемлекеттер Достастығы iстерi
жөніндегi комитетi Ресей және Еуропа
елдерi бөлiмiнің бастығы
Меньшаев                 - Қазақстан Республикасының Жер
Александр Васильевич       ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
жерге орналастыру бөлiмiнiң бастығы
Аужанов                  - "Жылжымайтын мүлiк жөніндегi
Тимур Тұрсынұлы            орталық" республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны директорының Қарағанды
облысы бойынша орынбасары
Құсайынов                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Тiлеухан Лұқпанұлы         министрлiгінің "Қазарнайыэкспорт"
республикалық мемлекеттiк кәсiпорны
коммерциялық басқармасының бастығы
Бегунов                  - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Александр Иванович         министрлiгiнiң "Қазарнайыэкспорт"
республикалық мемлекеттiк кәсiпорны
әскери мүлiктi сату және әскери
объектiлердi жалға беру бөлiмiнің маманы
Рахымов                  - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Қайрат Советұлы            министрлiгiнiң Құрылыс және әскерлердi
пәтерлерге орналастыру бас басқармасы
есепке алу бөлiмiнiң бастығы
Алданияров               - Қазақстан Республикасы Қарулы
Бекжан Жалауұлы            Күштерiнiң Бас штабы Қару-жарақ
департаментiнiң бөлiмше бастығы
Нұрақаев                 - Қазақстан Республикасы Қарулы
Серiк Васильевич           Күштерiнің Әуе қорғанысы күштерi
зымыран-артиллериялық қару-жарақ
қызметiнің бастығы
Гусельников              - Қазақстан Республикасы Қарулы
Игорь Викторович           күштерiнің әуе қорғанысы күштерi
байланыс және радиотехникалық
қамтамасыз ету басқармасының бөлiм
бастығы
Дупиков                  - Қазақстан Республикасы Қарулы
Владимир Николаевич        Күштерiнiң Әуе қорғанысы күштерi
зымыран-артиллериялық қару-жарақ
қызметiнiң бөлiм бастығы
Семак                    - Қазақстан Республикасы Қарулы
Алексей Филиппович         Күштерiнің Әуе қорғанысы күштерi
автомобиль қызметiнің аға офицерi
Коробков                 - Қазақстан Республикасы Қарулы
Виктор Васильевич          Күштерiнің Әуе қорғанысы күштерi
байланыс және радиотехникалық
қамтамасыз ету басқармасы бөлiмiнің
аға офицерi
Мұхамбетов               - Қазақстан Республикасының
Константин Бахтиярұлы      Қорғаныс министрлiгi 14776 әскери
бөлiмiнің аға офицерi

Об образовании казахстанской части совместной комиссии по приему земельных участков и имущества Узла Балхаш системы предупреждения о ракетном нападении, возвращаемого Республике Казахстан Российской Федерацией
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2002 года № 1290. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2015 года № 496
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.06.2015 № 496.
В соответствии с Соглашением между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о порядке содержания и использования Узла Балхаш системы предупреждения о ракетном нападении, расположенного на территории Республики Казахстан, от 14 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать комиссию по приему земельных участков и имущества Узла Балхаш системы предупреждения о ракетном нападении, возвращаемого Республике Казахстан Российской Федерацией (далее - Комиссия) в составе согласно приложению.
2. Комиссии в установленном порядке обеспечить прием земельных участков и имущества Узла Балхаш системы предупреждения о ракетном нападении и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по дальнейшему их использованию.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 декабря 2002 года N 1290
Состав комиссии по приему земельных
участков и имущества Узла Балхаш системы предупреждения
о ракетном нападении, возвращаемого Республике Казахстан Российской Федерацией
Ахматов Иван Идрисович     - заместитель начальника Главного
штаба сил воздушной обороны
Вооруженных Сил Республики
Казахстан, председатель
Грибенщиков                - заместитель председателя
Сергей Алексеевич            Карагандинского территориального
комитета государственного
имущества и приватизации,
заместитель председателя
Шаймаков                   - начальник отдела России и
Гали Нажмединович            Европейских стран Комитета по
делам Содружества Независимых
Государств Министерства
иностранных дел Республики
Казахстан
Меньшаев                   - начальник отдела землеустройства
Александр Васильевич         Агентства Республики Казахстан
по управлению земельными
ресурсами
Аужанов Тимур Турсунович   - заместитель директора
Республиканского государственного
предприятия "Центр по
недвижимости" по Карагандинской
области
Кусаинов                   - начальник коммерческого
Тлеухан Лукпанович           управления Республиканского
государственного предприятия
"Казспецэкспорт" Министерства
обороны Республики Казахстан
Бегунов Александр Иванович - специалист отдела реализации
военного имущества и аренды
военных объектов Республиканского
государственного предприятия
"Казспецэкспорт" Министерства
обороны Республики Казахстан
Рахимов Кайрат Советович   - начальник отдела учета главного
управления строительства и
расквартирования войск
Министерства обороны Республики
Казахстан
Алданияров                 - начальник отделения Департамента
Бекжан Жалауович             вооружения Генерального штаба
Вооруженных Сил Республики
Казахстан
Нуракаев Серик Васильевич  - начальник службы ракетно-
артиллерийского вооружения сил
воздушной обороны Вооруженных
Сил Республики Казахстан
Гусельников                - начальник отдела управления
Игорь Викторович             связи и радиотехнического
обеспечения сил воздушной
обороны Вооруженных Сил
Республики Казахстан
Дупиков                    - начальник отдела службы ракетно-
Владимир Николаевич          артиллерийского вооружения сил
воздушной обороны Вооруженных
Сил Республики Казахстан
Семак Алексей Филлипович   - старший офицер автомобильной
службы сил воздушной обороны
Вооруженных Сил Республики
Казахстан
Коробков Виктор Васильевич - старший офицер отдела
управления связи и
радиотехнического обеспечения
сил воздушной обороны
Вооруженных Сил Республики
Казахстан
Мухамбетов                 - старший офицер войсковой части
Константин Бахтиярович       14776 Министерства обороны
Республики Казахстан