Қазақстан Республикасының меншiгiне Польша Республикасында жылжымайтын мүлiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 23 желтоқсан N 1340
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Қазақстан Республикасының Польша Республикасындағы Елшiлiгiн әкiмшiлiк орналастыру үшiн Варшава қаласы, Крулевэй Марыщиеньки көшесi, 14, (бұдан әрi - Ғимарат) мекен-жайы бойынша орналасқан ғимаратты Қазақстан Республикасының меншiгiне сатып алу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi 2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiн орналастыру үшiн шет елдерде жылжымайтын мүлiк сатып алу" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен Ғимаратты сатып алуға Қазақстан Республикасының Ұлттық банкi төленетiн күнге белгiлеген бағам бойынша 1100000 (бip миллион бiр жүз мың) АҚШ долларына баламалы сомада қаражат бөлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды заңнамада белгiленген тәртiппен жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О приобретении в собственность Республики Казахстан недвижимости в Республике Польша
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 1340
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства иностранных дел Республики Казахстан о приобретении в собственность Республики Казахстан здания, расположенного по адресу: город Варшава, улица Крулевэй Марыщиеньки, 14 (далее - Здание), для административного размещения Посольства Республики Казахстан в Республике Польша.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства на приобретение Здания в сумме, эквивалентной 1100000 (один миллион сто тысяч) долларам США, по курсу, установленному Национальным Банком Республики Казахстан на день оплаты, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Приобретение недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан".
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществлять контроль за целевым использованием выделенных средств.
4.  Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан