Мерзiмдi қызметтiң әскери қызметшiлерiне және әскери (арнаулы) оқу орындарының бiрiншi және екiншi курстарының курсанттарына почталық жөнелтiлiмдер үшiн ақшалай өтемақы мөлшерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 желтоқсандағы N 1365 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 481 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.04.18 № 481 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Әскери қызметшілер мен олардың отбасы мүшелерiнің мәртебесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Мерзiмдi қызметтің әскери қызметшiлерiне және әскери (арнаулы) оқу орындарының бiрiншi және екiншi курстарының курсанттарына почталық жөнелтiлiмдер үшiн ақшалай өтемақы мөлшерi айына 130 теңге сомасында бекітілсiн. <*>
Ескерту. Тақырыбы және 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.08.31. N 912   қаулысымен .
2. Осы қаулы 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об утверждении размера денежной компенсации военнослужащим срочной службы и курсантам первых и вторых курсов военных (специальных) учебных заведений за почтовые отправления
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2002 года № 1365. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2012 года № 481
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.04.2012 № 481 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок с изменениями - постановлением Правительства РК от 31 августа 2004 года N 912 (порядок вступления в силу см. п.2 пост. Правительства РК от 31.08.2004 г. N 912).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 20 января 1993 года "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить размер денежной компенсации военнослужащим срочной службы и курсантам первых и вторых курсов военных (специальных) учебных заведений за почтовые отправления в сумме 130 тенге в месяц. <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями - постановлением Правительства РК от 31 августа 2004 года N 912 (порядок вступления в силу см. п.2 пост. Правительства РК от 31.08.2004 г. N 912).
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2002 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан