Қазақстан Республикасының меншігіне Қытай Халық Республикасында жылжымайтын мүлік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы. 2002 жылғы 26 желтоқсан N 1376
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне Қазақстан Республикасының Қытай Халық Республикасындағы Елшілігін әкімшілік орналастыру үшін Пекин қаласы, Чаоянь ауданы, Сань Ли Тунь Дун 6 Дзе, N 9 мекен-жайы бойынша орналасқан жалпы құны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі ақы төленетін күнге белгілеген бағам бойынша 6544344 (алты миллион бес жүз қырық төрт мың үш жүз қырық төрт) АҚШ долларына баламалы ғимаратты (бұдан әрі - Ғимарат) Қазақстан Республикасының меншігіне Қытай Халық Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Дипломатиялық корпуспен жұмыс жөніндегі басқармасынан кезең-кезеңімен сатып алуына рұқсат етілсін.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі 2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдіктерін орналастыру үшін шет елдерде жылжымайтын мүлік сатып алу" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен Ғимаратты сатып алуға Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі ақы төленетін күнге белгілеген бағам бойынша 420155 (төрт жүз жиырма мың жүз елу бес) АҚШ долларына баламалы сомада заңнамада белгіленген тәртіппен ақы төлеуді жүргізсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды заңнамада белгіленген тәртіппен жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О приобретении в собственность Республики Казахстан недвижимости в Китайской Народной Республике
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1376
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить Министерству иностранных дел Республики Казахстан поэтапное приобретение в собственность Республики Казахстан здания, расположенного по адресу: город Пекин, район Чаоянь, Сань Ли Тунь Дун 6 Дзе, N 9 (далее - Здание), у Управления по работе с дипломатическим корпусом Министерства иностранных дел Китайской Народной Республики общей стоимостью, эквивалентной 6544344 (шесть миллионов пятьсот сорок четыре тысячи триста сорок четыре) долларам США, по курсу, установленному Национальным Банком Республики Казахстан на день оплаты, для административного размещения Посольства Республики Казахстан в Китайской Народной Республике.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке произвести оплату за приобретение Здания в сумме, эквивалентной 420155 (четыреста двадцать тысяч сто пятьдесят пять) долларам США, по курсу, установленному Национальным Банком Республики Казахстан на день оплаты, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Приобретение недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан".
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществлять контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан