Халықаралық аудитордың қызметтер көрсетуін тарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1419
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, мемлекеттiң мүддесiн қорғау және "Павлодар мұнай өңдеу зауыты" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетi мен мүлiктiк кешенiн "CCL Oil Ltd" компаниясының басқаруы және пайдалануы мәселелерi бойынша аудиторлық қорытынды дайындау мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Еrnst&Үоung" компаниясы халықаралық аудиттiң маңызды стратегиялық мәнi бар ретiндегi қызметтер көрсетуiн жеткiзушi деп белгіленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен "Еrnst&Үоung" аудиторлық компаниясымен "ССL Oil Ltd" компаниясын басқару кезеңiнде "Павлодар мұнай өңдеу зауыты" акционерлiк қоғамының аудитiн жүргiзу бойынша қызметтер көрсетудi мемлекеттiк сатып алу туралы шарт жасасуды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне "Ernst&Young" аудиторлық компаниясының болашақтағы шығыстары есебiне аванс төлеу үшiн 2002 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою мен өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 50000 (елу мың) АҚШ долларына баламалы сомада қаражат бөлінсін.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдалануын бақылауды жүзеге асырсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О привлечении услуг международного аудитора
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1419
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", в целях защиты интересов государства и подготовки аудиторского заключения по вопросам управления и пользования компанией "CCL Oil Ltd" государственным пакетом акций и имущественным комплексом акционерного общества "Павлодарский нефтеперерабатывающий завод" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить поставщиком услуг международного аудита, как имеющих важное стратегическое значение, компанию "Ernst&Young".
2. Министерству юстиции Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке заключение с аудиторской компанией "Ernst&Young" договора о государственных закупках услуг по проведению аудита акционерного общества "Павлодарский нефтеперерабатывающий завод" на период управления компанией "CCL Oil Ltd".
3. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2002 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, средства в сумме, эквивалентной 50 000 (пятьдесят тысяч) долларов США для выплаты аванса в счет будущих расходов аудиторской компании "Ernst&Young".
4. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан