Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған паспортын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1422
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған паспорты бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1422 қаулысына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрлiгi
(бюджеттiк бағдарламаның әкiмгерi)
"Аумақтық органдар аппаратын материалдық-техникалық
қамтамасыз ету" 201 республикалық бюджеттік бағдарламаның
2002 жылға арналған
ТӨЛҚҰЖАТЫ
1. Құны: 204 172 000 (екі жүз төрт миллион жүз жетпіс екі мың) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы N 321-ІІ "Мемлекеттiк сатып алу жөнiнде" Заңының 1, 10-баптары, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Тауарлардың, жұмыстардың және қызмет көрсетудiң мемлекеттiк сатып алудың жүргiзу тәртiбi туралы Нұсқауды бекiту туралы" 1998 жылғы 10 желтоқсандағы N 1268 қаулысы .
3. Республикалық бюджеттiк бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаржысы.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлігінiң аумақтық органдарын материалдық-техникалық жабдықтармен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi аумақтық органдарының материалдық-техникалық базасын жасақтау және бекiту; лабораториялық жабдықтармен және арнайы аспаптармен, техникалық бақылау құралдармен, қоршаған ортаны және табиғи ресурстардың жағдайына бақылауды, көлiк пен және байланыс құралдармен қамтамасыз ету; күрделі жөндеудi жүргiзу және Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң аумақтық органдары аппаратының қызметкерлерінің бiлiктiлiгiн байланыс құралдарын, лабораториялық жабдықтарды және арнайы техникалық құралдарды пайдалануды арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаның iске асыру жөнiндегi шаралардың жоспары:
------------------------------------------------------------------
N !Бағдар.!Бағыныңқы!Бағдарлама!Бағдарламаны !Іске   !  Жауапты
!лама   !бағдарла.!  атауы   !(бағыныңқы   !асыру  !орындаушылар
!коды   !ма коды  !          !бағдарламаны)!мерзім.!
!       !         !          !іске асыру   !дері   !
!       !         !          !шаралары     !       !
------------------------------------------------------------------

Об утверждении паспорта республиканской бюджетной программы Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1422
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорт республиканской бюджетной программы Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан на 2002 год согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановление Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1422
Министерство охраны окружающей
среды Республики Казахстан
-----------------------------------
(администратор бюджетной программы)
Паспорт
Республиканской бюджетной программы 201
"Материально-техническое обеспечение аппаратов
территориальных органов" на 2002 год
1. Стоимость: 204 172 000 (двести четыре миллиона сто семьдесят две тысячи) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 1 10 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года N 321-II "О государственных закупках"; постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1998 года N 1268 "Об утверждении Инструкции о порядке проведения государственных закупок товаров, работ и услуг".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение территориальных органов Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан материально-техническими средствами.
5. Задачи бюджетной программы: оснащение и укрепление материально-технической базы территориальных органов Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан; обеспечение лабораторным оборудованием и специальными приборами, техническими средствами контроля, наблюдения за состоянием окружающей среды и природных ресурсов; транспортом и средствами связи; проведение капитального ремонта и повышение квалификации сотрудников аппаратов территориальных органов Министерства охраны и окружающей среды Республики Казахстан в применении средств связи, лабораторного оборудования и специальных технических средств.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-!                         !зации !испол-
!     !раммы!программ) !                         !      !нители
-------------------------------------------------------------------

1 !   2   !    3    !     4    !      5      !   6   !     7
------------------------------------------------------------------
1     201             Аумақтық   Орта есеппен  І-IV    Қазақстан
органдар   алу:          тоқсан  Республикасы.
аппаратын  - бақылауды           ның Қоршаған
материал.  қамтамасыз            ортаны
дық-техни. ететiн техни.         қорғау
калық қам. калық жабдық.         министрлігі
тамасыз    тар;
ету        лабораториялық
жабдықтар және
аспаптар -
101 бiрлік,
оның iшiнде
жабдықтарда
жұмыс icтeуге
үйрету;
- тоңазытқышта
- 33 бiрлік;
лабораториялық
жиhаздың құрамы
- 2 бiрлiк және
басқа да
лабораториялық
жиhаздың - 13
бiрлiгi; қосымша
құралдар;
- көлік, байла.
ныс және бақылау
құралдары: авто.
машиналар - 52
бiрлік; моторлы
натарлар және
қарда жүретiн
навигатор
серiктесi - 1
бiрлiк; факс -
19 бiрлік; радио.
станциялар - 9
бiрлік;
- көбейткiш
техника, өзге де
тауарлар және
қызметтер:
кcepoкc - 22
бiрлік; 74
компьютер, офис
жиhазы - 13
бiрлiк; күрделi
жөндеуді жүргiзу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындағанда күтілетiн нәтижелер: материалдық-техникалық базаны жасақтау және бекiту Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің аумақтық органдары қызметiн жетiлдiруге ықпал етедi.

1 !  2  !  3  !     4    !             5           !   6  !   7
-------------------------------------------------------------------
201        Материаль- Приобретение в среднем:   I-IV   Минис-
но-техни-  - технические средства    квар-  терство
ческое     обеспечения контроля:     тал    охраны
обеспече-  лабораторное оборудование        окружаю-
ние аппа-  и приборы 101 единица, в         щей
ратов      том числе обучение работе        среды
террито-   на оборудовании,                 Респуб-
риальных   холодильники 33 единицы,         лики
органов    комплекты лабораторной           Казах-
мебели 2 единицы и прочей        стан
лабораторной мебели 13
единиц, вспомогательные
средства;
- транспорт, средства
связи и наблюдения:
автомашины 52 единицы;
спутниковый навигатор
1 единица, факсы 19
единиц, радиостанции 9
единиц;
- множительная техника,
прочие товары и услуги:
ксероксы 22 единицы,
офисная мебель 13 единиц,
компьютеры в комплекте
74 единицы, проведение
капитального ремонта.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: оснащение и укрепление материально-технической базы территориальных органов Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.